מפתחי COD: Advanced Warfare מסבירים מדוע המשחק יהיה שונה לגמרי

מאז ומתמיד, סדרת Call of Duty הייתה מפותחת ברוטציה משעממת של שני סטודיואים בלבד – Infinity Ward ו-Treyarch. הפעם, Call of Duty: Advanced Warfare מפותח על ידי אנשים חדשים וכישרוניים אף יותר.

developingaw610

Sledgehammer הוא הסטודיו החדש ובר המזל שזכה בכבוד לעבוד על כותר Call of Duty הבא. מדובר בסטודיו אשר בנוי מרוב האנשים אשר אחראיים לפיתוח המשחקים Dead Space 1-2. מנהלי הסטודיו, גלן סקופילד ומייקל קונדרי, טוענים כי השנה הם "פועלים אחרת", אך קשה להבין למה בדיוק הם מתכוונים, אמנם רובוטים זהו דבר חדש, אבל האם זה מספיק בשביל להחיות את הסדרה?

"היה נורא קשה לעזוב את Visceral (מפתחת Dead Space), אבל זו הזדמנות פז", אמר אחד ממפתחי המשחק. "כל מה שאתם צריכים לדעת על סקופילד וקונדרי זה שהם לא מתכוונים להכשל, כך הרגשתי כשעבדתי איתם בעבר. ראיתי את זה בהם, האנשים האלה יקחו אותנו לפסגה. אני סומך עליהם במאת האחוזים".

בנוסף לכל זה, לפני מספר ימים גלן סקופילד חשף בחשבון הטוויטר שלו כי הסיפור של Advanced Warfare נכתב במשך כשנתיים וחצי, מדובר בפרק זמן ארוך יותר משל כל המשחקים בסדרת Call of Duty עד כה.

Sladgehammer מאגנת לנו אירוע חשיפה ענק של Call of Duty: Advanced Warfare ב-E3 הקרוב שיערך בתאריכים ה-10 עד ה-12 ביוני הקרוב.

אודות ליאב

השאר\י תגובה