חדשות על Paragon לקונסולות

במהלך התצוגה של Epic Games בכנס GDC, היא העבירה לנו כמה דברים מעניינים על משחקיה, וביניהם המשחק החדש שלה, Paragon.

למי שלא יודע, Paragon הוא משחק ה-MOBA / Shooter החדש ביותר מבית Epic Games, אותה החברה שהביאה לנו משחקים מצוינים כמו Bulletstorm, משחקי ג'אז הארנב ומשחקי Unreal למיניהם, ובין היתר גם פיתחה את מנוע המשחק המתקדם, Unreal Engine. המשחק זמין לקנייה למחשב האישי דרך פלטפורמת Steam ולקונסולת ה-PS4, אך לא לקונסולת ה-Xbox One. אבל כל זה עשוי להשתנות עקב הפרזנטציה של החברה, כאשר היו שם רמזים על פיתוח המשחק ל-Xbox One.

במהלך התצוגה, שהפכה להיות טכנית מאוד, Epic Games דיברה בשלב מסוים על תיאום המרנדר של המשחק, כאשר שם הכל נראה כשורה, אך יש שם גם פקודות שקשורות ל-Xbox One לצד הפלטפורמות האחרות, מה שרומז לנו שבמהלך פיתוח המשחק, המפתחים בחברה לקחו בחשבון את ה-Xbox One, ותיאמו את המרנדר של המשחק לקונסולה המצליחה.
בנוסף לכך, נמסר כי גרסת ה-PS4 תהיה נעולה לרזולוציה של 900P המוגדרת עבור מערכות חלשות יותר, שזה נשמע די מוזר מאחר וראינו את ה-PS4 מצליח להעביר חווית גיימינג על 1080P. אך למרות השינוי, גם 900P נראה יפהפה על המשחק, שכנראה דורש יותר מדי כוח ומאמץ מהחומרה של הקונסולה כדי לרוץ על 1080P בצורה סבירה.

Paragon זמין עכשיו למחשב האישי ולקונסולת ה-PS4.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה