קאובוי ביבופ

קאובוי ביבופ מבוטלת ב-Netflix אחרי עונה אחת

קאובוי ביבופ מבוטלת ב-Netflix אחרי עונה אחת וחודש בלבד אחרי תאריך השחרור שלה בשירות ההזרמה.

קאובוי ביבופ היא סדרת מדע בדיוני-מערבון-אופרת חלל אמריקאית, המהווה עיבוד לייב אקשן לסדרת האנימה וסרט האנימה באותו השם. הסדרה נוצרה על ידי אנדרה נמק, נכתבה על ידי כריסטופר יוסט, ומככבים בה ג'ון צ'ו, מוסטפא שאקיר, דניאלה פינדה, אלנה סאטין ואלכס האסל. הייתה התרגשות סביב הסדרה עוד ב-2017 שנמסר על תכנונה והיא עלתה לשירות ההזרמה ב-19 לנובמבר, כמעט לפני חודש.

הסדרה עוסקת ב-ספייק שפיגל (ג'ון צ'ו), ג׳ט בלאק (מוסטפא שאקיר) ו-פיי ולנטיין (דניאלה פינדה, קבוצה של ציידי ראשים שרודפים אחרי פושעים ברחבי הגלקסייה ב-2177. הסדרה חטפה ביקורת חריפה ממספר אתרים ובתגובה, אמר התסריטאי והמפיק של הסדרה, כריסטופר יוסט, שיש לו עוד סיפורים לספר מלבד קאובוי ביפופ והם לא פחות מורכבים.

יש לציין שזאת לא הפעם הראשונה ש-Netflix כשלה בעיבודי אנימה, כגון הסרט ששוחרר ב-2017-"מחברת המוות". לאור הצלחת סדרת המקור נראה שהבעיה הייתה סביב הפקת הסדרה הנוכחית. בינתיים, כריסטופר יוסט בוחן את האפשרויות לעליית העונה השנייה, שאולי תעלה בשירות הזרמה אחר או בדרכים אלטרנטיביות.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה