סדרות הטלוויזיה של CW ו-DC כובשות את קומיקון

לא רק סופרמן, בטמן וונדר וומן – ערוץ הטלוויזיה CW הפציץ את קומיקון בטריילרים לסדרות הסופר גיבורים שלהם ואנחנו מקבלים טריילרים לארבעת הסדרות שמתאחדות השנה תחת הערוץ.

*ייתכנו ספוילרים לעונות הקודמות של סדרות גיבורי העל של CW בסקירה – ראו הוזהרתם*

Arrow – הסדרה שהתחילה את עולם גיבורי העל בערוץ CW קיבלה את הטריילר לעונה החמישית בסדרה. אוליבר קווין צריך להתמודד עם ההשלכות של אירועי העונה הקודמת ועם מה שנשאר מהצוות שלו. בטריילר אנו רואים את קווין מתחבט בהשלכות ההחלטה שלו להרוג את דמייאן דארק בקרב שסיים את העונה הקודמת. הוא אמנם לא לבד אבל מי שנמצא איתו הם לא החבורה הרגילה (שמופיעה בטריילר) אלא חבורה חדשה של גיבורים לא מנוסים. קוראי קומיקס מנוסים (או אנשים עם ידע בסיסי בגוגל) גם יזהו את הנבל בתור פרומטיאוס.

הסדרה הבאה בתור היא Flash. בסוף העונה הקודמת בארי אלן החליט להציל את אמו מהמתחרה הצהוב שלו (Reverse Flash בגופו המקורי) לקול עידוד מצופי הסדרה והשתנקות של קוראי הקומיקס. הרי, נו באמת מה כבר יכול לקרות – קצת משחקים עם רצף הזמן חלל. אז הטריילר הזה מראה לנו בדיוק מה יכול לקרות. מצד אחד בארי מקבל את כל מה שתמיד רצה – משפחה אטומית יפה עם אבא, אמא ובארי. מצד שני החברים שלו לא מכירים אותו וככל הנראה יש עוד צרות שמחכות לו בהמשך הדרך. לא ברור כמה פרקים השינוי הזה יחזיק מעמד אבל ככל הנראה עד סוף העונה דברים יתדרדרו מספיק ובארי יתקן את הכל ונחזור לאיפה שהיינו עד החמש דקות האחרונות בעונה הקודמת.

חלקכם אולי שכחתם, אבל יש עוד ספינאוף לשתי הסדרות האלו – Legends of Tommorow. וכמו כל סדרה על גיבור על הנוסעים בזמן גם הפעם יש את כל מה שהייתם מצפים. (את השורה הבאה יש לקרוא בהתלהבות של ילד בן 8) פיצוצים! חלליות! נאצים! מכות! חליפות רובוטיות! אש! מלחמת העולם השנייה! מה חוץ מזה היה לנו כאן? אזכור של Legion of Doom, מעין המקבילה של DC ל-X-Men, קבוצה של גיבורים בעלי מוזרויות שיכולות להיחשב גם כנכויות במקרים מסוימים. אתם זוכרים איזה כיף היה לראות את דמיאן דארק בעונה הקודמת של Arrow (או לראות אותו מת בסופה, תלוי באופי שלכם). אז הנה הוא גם כאן! וגם כאן רוצים להרוג אותו! הידד!

Supergirl אמנם לא קיבלה טריילר כמו כל הסדרות, בכל זאת היא הצטרפה לקבוצה מאוחר ומערוץ אחר, אבל CW ממש לא מתביישים בה. אפשר לראות אותה מככבת (באמצעות קליפים מהעונה הראשונה) בטריילר הממש מגניב הבא שמציג מחדש את הגיבורים בסגנון של תוכניות הרדיו של עידן הזהב של גיבורי העל (שנות ה-30 המאוחרות וה-40). למרות שאין בו הרבה חדש, בתור אוהב קומיקס אני חייב לומר שאני הכי מתלהב ממנו. נתראה בין הרביעי לשלוש עשרה באוקטובר – תאריכי תחילת העונות הבאות.

https://www.youtube.com/watch?v=Kb638ItPBPw

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה