“דרדוויל” מקבלת טריילר ונבל חדשים

Netflix מאשרת שהנבל בעונה השלישית של “דרדוויל” יהיה Bullseye ומשחררת טריילר חדש שנותן לנו הצצה אליו.

“דרדוויל” היה התכנית הראשונה ש-Marvel ו-Netflix הפיקו יחד ובמובנים רבים היא הגדירה את הטון לפינה זו של היקום הקולנוע של Marvel. לכן זה ברור מאליו שעם כל עונה אנחנו מצפים לראות את הנבל שהכי מזוהה עם הגיבור העיוור, Bullseye. דיווחנו בעבר על הנבל לפי תיאור התפקיד שלו שהזכיר מאוד את Sin-Eater. למרות התחזיות הקודמות, נראה שהעונה נזכה לראות את Bullseye כנבל, אך לא טעינו לגמרי כי הוא לא יעשה זאת לבד. לצידו חוזר וילסון פיסק שמאט בעצמו הכניס לכלא בסוף עונה 1.

בהתחלה נראה שמאט והקינגפין החליפו מקומות. וילסון פיסק מעמיד פנים שהוא חוזר להיות אזרח מודל למופת, בטענה שהשתנה לחלוטין בזמן ששהה לו מאחורי הסורגים. בינתיים, מאט הלך בכיוון ההפוך, מאמץ את האפלה או כפי שפיסק מתאר זאת, “מראה את הפנים האמתיות שלו”.

כמו בקודמיו, גם בטריילר הנוכחי המוטיב של הדת והצלב משחקים תפקיד חשוב. בנוסף אנו רואים את דרדוויל בחזרה בתלבושת השחורה הישנה שלו, אבל נראה שההחלטה הזו לא הייתה נבונה כשמתגלה שמישהו החליט לגנוב את זהותו של דרדוויל על ידי לבישת התלבושת האדומה ולהרוס את המוניטין של השטן מהלס קיטשן.

כנראה שהאדם שהחליט לגנוב את זהותו של גיבורנו, הוא לא אחר מאשר Bullseye. את Bullseye ישחק ווילסון בת’ל, שנראה בטריילר לובש את חליפתו האדומה של דרדוויל.

בפעם האחרונה שראינו את מאט מורדוק, הוא הוכרז כמת לאחר שבניין התמוטט עליו אך לאחר מכן נמצא בתהליך החלמה תחת טיפולן של נזירות. אריק אולסון, המפיק של הסדרה, הסביר שבתחילת העונה הקרובה מאט לא היה במצב פיזי טוב אך כמו שראינו בטריילר, הוא יחזיר לעצמו את כוחותיו וימשיך לנסות לעצור את הרעים בכל מחיר.

הקונספט ש-Bullseye גונב זהות של אחד הגיבורים ב-Marvel אינו חדש. בקומיקס Dark Avengers, הפך Bullseye לגרסה החדשה של הוקאיי. בסיפור נורמן אוסבורן או בשמו השני הגובלין הירוק יצר קבוצה חדשה של הנוקמים והחליט להפוך את Bullseye לגרסה אפלה יותר של הוקאיי. בעונה השלישית של דרדוויל פשוט החליפו את גרין גובלין בקינגפין ואת הוקאיי בדרדוויל. למרות שזה רעיון מעניין, קרוב לוודאי שאין קשר נוסף בין שתי העלילות.

העונה השלישית של “דרדוויל” תעלה אל Netflix ב-19 באוקטובר 2018 ותכלול 13 פרקים.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה