טריילר ותקציר חדשים לעונה 3 של “דרדוויל”

העונה החדשה של “דרדוויל” חוזרת לבסיס לפי הטריילר החדש של העונה, בו רואים את מאט חוזר ללבוש שחור ואת פיסק חוזר לעניינים.

אחרי עונות שדי איכזבו את הצופים של “ג’סיקה ג’ונס” ו”לוק קייג'”, ועונה שנייה של “איירון פיסט” שקיבלה לא מעט שבחים על השיפור המשמעותי, רצינו לראות מה העתיד של מאט מרדוק, “דרדוויל”, וחזרתו מהמתים בעקבות האירועים של The Defenders.

עד כה, לא קיבלנו יותר מדי פרטים לגבי העונה החדשה, למעט מספר פירסומים, תמונות ומידע שיכול להיות ונראה סוף סוף את הופעתו של הנבל Bullseye. לצערי הרב, הטריילר הקצר החדש לא ממש מספק לנו עוד מידע, רק עדכון לגבי מקומם של האנטגוניסט והפרוטגוניסט בתחילת העונה החדשה. מוזמנים לראות:

יחד עם הטריילר, קיבלנו תקציר רשמי של העונה החדשה:

אחרי שנעדר במשך חודשים, מאט מרדוק (צ’רלי קוקס) מופיע מחדש כאדם שבור, שמפקפק בעתיד שלו גם בתור פורע החוק דרדוויל וגם בתור עורך הדין מתיו מרדוק. אבל כשהאויב המושבע שלו וילסון פיסק (וינסנט דינפריו) משתחרר מהכלא, מאט חייב לבחור בין להתחבא מהעולם ובין לקבל את גורלו בתור גיבור.

התקציר מהלינק הבא.

אנחנו לא מקבלים ממש פוקוס על העלילה של העונה החדשה מהטריילר, אבל אפשר להרגיש את הקונפליקט שמאט עובר ויהיה מעניין לראות לאן דרדוויל יגיע בסוף העונה החדשה, בהתחשב בסוף של העונה השנייה של שאר הגיבורים של ניו יורק.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה