“דרדוויל” – סרטון חדש לעונה 3: וילסון פיסק חזר

עכשיו כשהעונה השלישית של “דרדוויל” מעבר לפינה, סרטון חדש צולל לעומק יותר עם הצצה על אחד הדמויות הכי מעניינות בסדרה: וילסון פיסק.

הקינגפין שימש כהנבל המרכזי בעונה הראשונה של סדרת הדגל של Netflix ו- Marvel, “דרדוויל”, כשעורך הדין העיוור מאט מורדוק החליט להילחם בפשע כגיבור עוטה מסיכה הלוקח את החוק לידיים. אחרי קרב רציני, פיסק נעצר ומאז הוא מרצה זמן בכלא. במהלך העונה השנייה, לפיסק הייתה יד בשחרור של פרנק קאסל- “המעניש” מהכלא.

עונה 3 מציגה את החזרה של הדמות בגדול. העונה בעלת 13 הפרקים תציג את מורדוק, שכולם חשבו שמת אחרי אירועי “המגנים”, בחזרתו למלחמה כנגד הפשע, ובבחירה בדרך אפלה יותר מבעבר. העונה גם תציג את חזרתה של קרן פייג’, המזכירה החוקית שהפכה לעיתונאית שהייתה חלק חשוב מ-“המעניש”, חברו הטוב ביותר ובן זוגה לשעבר פוגי נלסון, ואיום חדש: “Bullseye“, שיעבוד כשותפו של פיסק בקרב כנגד השד של Hell’s Kitchen.

החזרה של פיסק מוצגת בסרטון למטה מ- Netflix, אדון הפשע השתחרר מהכלא, ונשבע להרוג כל אדם שלמאט אכפת ממנו. הוא לא פספס צעד אחד בכלא, ואף פעם לא היה קשוח יותר. סצנה אחת מציגה אותו עומד מאוחרי מאט ואומר לו “תוציא את השד החוצה”, שזה נושא שהוצג בטריילרים ששוחררו- למאט אין אותה מערכת יחסים שפעם הייתה לו עם אלוהים, והוא עכשיו מקבל את “השטן” בתוכו.

צ’ארלי קוקס, שמשחק את דרדוויל, אומר בסרטון עד כמה הוא מתרגש שדמות זו חזרה, ומדבר על “היריבות האדירה” בין הדמויות. פיסק עצמו, וינסנט ד’אונופריו, מסביר עד כמה הוא נהנה לשחק את הדמות וקורא לו, “מאסטר של מניפולציות”, ומגלה קצת על העלייה של פיסק לשלטון בעיר. המפיק בפועל אריק אולסן הצטרף ושיבח את משחקו של ד’אונופריו ואמר שהם מנסים להחזיר את הדינמיקה מהעונה הראשונה שהמעריצים כל כך אהבו.

ההתרגשות שסובבת את חזרתו של פיסק הגיעה גם למסך הגדול. למרות שאין סיבה להאמין ש- Marvel תרצה לקחת את הסדרה לקולנוע, ד’אונופריו עידד את המעריצים לא לפסול שום אופציה, וגם לגבי האפשרות שהוא יופיע באחד מסרטי ספיידרמן של Sony. בינתיים אבל, זה מספיק מרגש שהצופים יוכלו לראות את קינגפין וגיבורנו מתאחדים מחדש על המסך הקטן.
העונה השלישית של “דרדוויל” תשוחרר ב-19 באוקטובר, ב-Netflix.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה