נחשף השם של שירות הצפייה הישירה של חברת DC

חברת DC חושפת את השם של שירות הצפייה הישירה שלה יחד עם לוגואים של הסדרות הראשיות שבשירות

אחד הנושאים שתמיד מצליח למשוך את תשומת ליבנו כל פעם שאנחנו מקבלים מידע חדש לגביו זה שירות הצפייה הישירה של חברת DC. אולי זה בגלל שזה חברת הקומיקס הענקית, או בגלל שזה שירות צפייה ישירה די חדש או שזה הסיכוי הקלוש של השירות להצליח בהתחשב בכמות התוכן הקטנה שהוכרזה עבורו. בכל מקרה, אנחנו תמיד שמחים להשיג עוד מידע לגבי השירות ולהביא אותו אליכם.

שאלה מרכזית שהייתה לנו מאז ההכרזה היא איך יקרא השירות? DC NOW? DC Direct? ובכן, מסתבר שאף אחד מהם. באופן מפתיע, השם הנבחר לשירות הצפייה יהיה DC Universe. שם לא כל כך יצירתי ורוב הסיכויים נבחר כי DC TV Universe ו-DC Movie Universe כבר תפוסים.

אבל, יחד עם ההכרזה על השם הגנרי של השירות, קיבלנו תמונות של הלוגואים של כל הסדרות שהוכרזו להתחיל יחד עם השירות- Titans, Harley Quinn ו-Young Justice: Outsiders.

הלוגואים נראים נהדר, בעיקר זה של Harley Quinn שמצליח באופן מפתיע להתאים מאוד לאישיות של הדמות הצבעונית האהובה, שרק נהייתה יותר פופולרית בשנים האחרונות מאז הופעתה של מרגו רובי בתור אהובתו של הג'וקר המטורללת.

שירות ה-DC Universe צפוי להתחיל פעילות השנה ובהתחשב שקומיקון יחול ביולי הקרוב, אני לא אהיה מופתע אם השירות יושק באופן רשמי באירוע.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה