Death or Treat
Death or Treat

Death or Treat המשחק מגיע לקונסולות באביב הקרוב

משחק הפריצה והחתך(hack and slash) Death or Treat מתוכנן להגיע לקונסולות באביב הקרוב יחד עם גם שחרור פיזי מיוחד.

המוציא לאור Perp Games והמפתח Saona Studios ישחררו באביב הקרוב את משחק האקשן הדו-ממדי Death or Treat לקונסולות ולמחשב בפלטורמת המשחקים Steam ולמרות שלא הוכרזה השקה לקונסולות ספציפיות המפתחים הודיעו שמתוכנן גם שחרור פיזי מיוחד של המשחק.
Death or Treat הוא פעולה דו-ממדית עם אנימציות מסורתיות וסביבות מצוירות ביד. השחקנים צפויים לשחק בתור Scary, הבעלים של מפעל הממתקים Ghost Mart, המנהל את ייצור הממתקים לליל כל הקדושים וזו משימה לא פשוטה בכלל. במהלך המשחק השחקנים יבקרו במגוון עולמות ויחוו סיפורים שונים והכי חשוב, יוכלו לבחור את סגנונות הלחימה שלהם (מהיר, כבד או מטווח) ולהתמודד מול עדר אויבים בסגנון ה-hack'n slash: עופו באוויר ותקפו, זוזו בזריזות וחפשו את נקודת התורפה שלהם. בנוסף, השחקנים יוכלו לאסוף אוצרות יקרי ערך כדי לפתח כלי נשק חדשים ומיומנויות שיעזרו להם במסעם.

Death or Treat

יחד עם חשיפת תאריך היציאה של המשחק, נמסרה ממפתחיו ומהמנכ"ל של אולפני Saona, חואן חוזה אוליברס, הודעה רשמית:

"אנו עובדים עם מאיירים ואנימטורים מסורתיים, כל אחד מהם מביא את המיטב כדי ליצור את המשחק בסגנון ייחודי כך שלכל עולם יהיה את המראה והוריאציות הייחודיות לו. השקענו כל כך הרבה מאמץ כדי ליצור מערכת לחימה דינמית שבה השחקנים יוכלו לבחור בין כלי נשק שונים, כל אחד עם סגנון אחר. יש גם כישורים פסיביים שיעזרו לכם להביס המוני אויבים, מה שהופך כל ריצה למסע ייחודי בפני עצמו. העבודה עם Perp Games היא הזדמנות מצוינת ללטש ולשתף את Death or Treat עם העולם."

מנכ"ל Perp Games, רוב אדוארדס, הוסיף:

"Death or Treat הוא משחק מדהים שיש בו כל כך הרבה פרטים חבויים ועומק. כך שכבר מתחילת המשחק השחקנים נזרקים היישר להרפתקה מרתקת ונלחמים באויבים מרובים.
נראה שמעריצי משחקים בסגנון "Ori and the Blind Forest" הולכים להעריץ ולהעריך את מאמצינו במשחק זה."

אתם מוזמנים לצפות בטריילר המלא למשחק למטה:

אודות סולומון איתי

איתי סולומון, גיימר, אוהב מחשבים סרטי קולנוע וסדרות. מעריץ של mortal kombat ותמיד שמח לדון בכל נושא מעניין!

השאר\י תגובה