The Defenders – פרטים חדשים על קבוצת הגיבורים של Netflix

The Defenders, סדרת האיחוד של כל גיבורי Marvel של Netflix, מגיעה באמצע השנה הקרובה ולנו יש פרטים מלאים.

ה-CW עד כה שובחו על סדרות הגיבורים שלהם ועל המאמצים שהם לוקחים בלאחד את כל הגיבורים שלהם למספר פרקי קרוסאובר,  Netflix, שמשתמשים בפרומט סדרות שונה לגמרי (כל עונה משוחררת במלואה לקהל הרחב), הולכים לקחת את סדרות עטורות השבחים שלהם, Daredevil, Luke Cage, Jessica Jones ו-Iron Fist (שצפויה לצאת במרץ), ולאחד אותם לסדרה אחת בת 8 פרקים ולהראות ל-DC ו-CW איך עושים קרוסאובר, סוף סוף נזכה לראות את The Defenders.

The Defenders יהיה מקורקע ולא ענק כמו סרטי הנוקמים

הרבה אנשים דואגים שבסופו של דבר נסבול מעודף גיבורי על וקבוצות גיבורי על, מפיק הסדרות, Jeph Loeb, שהפיק עשרות סדרות קומיקס כמו סדרות Marvel בטלוויזיה, Heroes וסמולוויל, אומר בראיון שלא לדאוג, הסדרה מקורקעת ושונה כמו שג'סיקה ג'ונס ודרדוויל מקורקעים, אז עדיין נקבל משהו שונה ממה ש-Marvel מביאים למסך הגדול.

אני לא יודע אם הייתם שואלים את השאלה הזאת אם היינו דרמה רפואית או סדרת עורכי דין או סדרת משטרה. אני חושב שמה שמפריד אותנו מהתחרות המכובדת שלנו, זה שאנחנו נמצאים בעולם מאוד אמיתית ומקורקע. תמיד אמרנו שיש Defender חמישי וזאת העיר ניו יורק.

עם כל כך הרבה איזורים שונים של ניו יורק מוצגים בכל סדרה של Netflix, הרבה מעריצים כל הזמן מצפים לעוד רמזים ועוד איזכורים לסרטי Marvel הגדולים, אולי אפילו לראות חלק מהגיבורים של Netflix סוף סוף באינטרקציה עם גיבורי הסרטים, למשל ספיידרמן שממוקם בשכונת קווינס של ניו יורק, המפיק נתן תגובה קצרה.

אם הסיפור מתאים לזה, אנחנו כמובן נעשה את מיטבנו לגרום לגיבורים לחצות לתוך העלילות אחד של השני.

ראיון מלא בלינק הבא.

כמה שכולנו באמת רוצים לראות את ה-Defenders עובדים עם מישהו כמו קולסון מסוכני שילד או ספיידרמן, הקשר הזה צריך להרגיש אורגני ועם 8 פרקים בלבד, הייתי מעדיף שיתרכזו בקבוצה עצמה במקום ברמיזות כל הזמן לאירועים של הסרטים כמו שסוכני שילד עשו כל העונה הראשונה והשנייה.

הסדרה מתרחשת מספר חודשים אחרי העונה השנייה של Daredevil

אם אתם שואלים את עצמכם, מתי בדיוק מתרחש הקרוסאובר הזה? האם לעלילות של הדמויות יהיה השפעה על העלילה של הסדרה או שזה יהיה כמו ב-CW שהם פשוט לוקחים הפסקה ואז מזכירים את זה בסדרות הראשיות שלהם? צ'ארלי קוקס שמח להסביר.

צ'ארלי קוקס, השחקן האהוב שמשחק את Daredevil, הגיבור העיוור שהתחיל את היקום הטלוויזיוני של Marvel, מסביר כי הסדרה תמשיך אחרי סוף העונה השנייה של Daredevil עם מאט מתאושש אחרי מותה של אלקטרה.

ובכן, עברו מספר חודשים מאז סוף העונה השנייה. אני חושב שאלו היו מספר חודשים מאוד מאתגרים עבורו. הוא מתמודד עם מותה של אלקטרה בצורה מאוד רעה, אני חושב שהוא מרגיש אחראי למותה. אחד הדברים הגדולים בקשר למאט זה הנסיון שלו להגן על האנשים שהוא אוהב, בגלל זה הוא שומר על הזהות שלו חבויה, והוא נכשל. הוא נשאר מחזיק את הגופה המתה של אהובתו ולכן אני חושב שהוא מנסה להשתנות.

ראיון מלא בלינק הבא.

זה מעניין כי, למרות שאנחנו לא יודעים איך יהיה דני רנד (Ironfist), בדרך כלל מאט הוא עם הלב הטוב והרצון לצדק ואני בטוח שמעריצים רבים חשבו שהוא ייתן כיוון עבור הקבוצה הזאת בגלל שהוא הכי ותיק (יש לו 2 עונות כבר) בצוות, אבל במקום זה אנחנו נראה אותו עם גישה שונה מזאת שאנחנו רגילים אליה.

תמונות מהסדרה, כמה תמונות פרסום ומבט ראשון

אם אתם סקרנים לראות מיהם חברי הצוות שלנו, אז קבלו מספר תמונות פרסום מ-Entertainment Weekly שמראות לנו את צוות הגיבורים הניו יורקי שלנו, צוות מאוד מגוון ומאוד ייחודי שפשוט יהיה נהדר לראות אותם עובדים יחד, למרות שנראה כי ג'סיקה ג'ונס ולוק קייג' בצרות לא קלות.

אהבתי אישית במיוחד את התמונה הבאה שהגיעה ממגזין EW שמציגה לנו את הגיבורים שלנו והשמות שלהם בסגנון קומיקס קלאסי.

לבסוף יש לנו מבט ראשון על הקבוצה, בעיקר על השחקנים, באינטרקציה אחד עם השני ומדברים על הדמויות שלהם ותפקידם בקרוסאובר הגדול.

העלילה

עד כה לא ממש סופקה עלילה לסדרה אבל ידוע לנו על אחד הרעים, אלכסנדרה, אותה משחקת סיגורני וויבר מתהילת "הנוסע השמיני", לפי המפיק מרקו רמירז:

אלכסנדרה היא כוח מאוד חזק בעיר ניו יורק. היא כל מה שסיגורני בעצמה: מתוחכמת, אינטלקטואלית ומסוכנת.

המשך ראיון בלינק הבא.

כמובן שזה לא אומר לנו יותר מדי אבל עם היכולות של הדמויות שלנו להלחם לרוב רק בבני אדם ולא יצורי ענק כמו שהנוקמים נלחמים, יחד עם העובדה כי אנחנו יודעים שהסדרה תהיה מקורקעת כמו כל הסדרות עד כה, אפשר להניח שארבעת הגיבורים שלנו יצטרכו להתמודד עם השחיתות והכוח שבידי אלכסנדרה.

לסיכום

אני לא יודע מה איתכם אבל לא התרגשתי מקרוסאובר מאז שאוליבר ובארי נפגשו פעם ראשונה, אני לא יכול לחכות לראות את הדמויות האלו נלחמות יחדיו ובכללי באינטרקציה כלשהי, הולך להיות קיץ אדיר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה