Destiny-2-Black-Armory

Destiny 2 Black Armory זמין עכשיו יחד עם שני טריילרים חדשים

Black Armory, ההרחבה החדשה והגדולה של Destiny 2 זמינה כבר עכשיו לרוכשי ה-Annual Pass של המשחק, והיא מביאה אלינו Faction חדש בשם (הלא-כל-כך מפתיע) Black Armory, יחד עם נשקים חדשים, ציוד חדש ועוד. לקראת החגיגה, Bungie שחררה שני טריילרים שונים, כשהראשון מביניהם מציג לנו את נשקי המשחק החדשים, והשני מציג לנו קצת יותר בכלליות את ה-Faction החדש שנוכל לראות בהרחבה.

בין הנשקים החדשים שנוכל לראות בהרחבה מגיע ה-Izanagi’s Burden, רובה צלפים הדומה קצת לחרב שיכול לירות נזק מוכפל כאשר תשתמשו בכל המחסנית שלכם במקום בירייה בודדת. נשק נוסף שמגיע לבעלי ההרחבה הוא ה-Le Monarque, קשת ששולחת עננות רעל מחיצים שהורגים בהצלחה את מטרתם.

יחד עם ההרחבה, Bungie מתכננת לשחרר את Scourge of the Past, ה-Raid החדש שמציע אתגר לבעלי הרמות הגבוהות במשחק. בנוסף, רוכשי ההרחבה יוכל לקבל למשחק את ה-Forge החדש (אותו ניתן לראות בטריילר השני) בשם Gofannon Forge, שיהיה השני בסדרת המשחקים. ולבסוף, החברה הודיעה שתשחרר גם Exotic Quest חדש בינואר של 2019, שמשלימיו יזכו ב-The Last Word מהמשחק הראשון.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה