ריכוז חדשות Destiny 2 לוהטות מהשבוע החולף

ה-Beta של Destiny 2 מתקרבת אלינו בצעדי ענק ובו זמנית גם השקת המשחק המלא. בעקבות זאת, קיבלנו בשבוע האחרון הצפת מידע רצינית לגבי המשחק המצופה של Bungie אז באתי היום לרכז עבורכם את כל המידע מהשבוע החולף.

מרחב חברתי חדש
אז הדבר הראשון שחייב פשוט לדבר עליו הוא המרחב החברתי החדש שנקרא The Farm. כחלק מסדרת סרטונים של IGN First, המפתחת Bungie חשפה את המרחב החברתי החדש של Destiny 2 שאליו נלך אחרי שה-Cabal ישמידו את ה-Tower.
המרחב החברתי החדש יכיל 26 שחקנים במקביל ויהיו לו מוכרים משלו, אופציות חברתיתות ואפילו מגרש כדורגל תקין לשחק בו כשצריך הפסקה מטבח באויבים.

בצורה מעניינת,נראה שהמשרחב החברתי החדש יתפתח במהלך המשחק. זה קרוב לוודאי יהיה דומה לאיך שדמויות הגיעו ועזבו את ה-Tower במשחק הראשון אך יכול להיות שהמרחב החברתי יתפתח פיזית. בנוסף, נראה שה-Cryptarch שלהמרחב החברתי החדש תהיה Tyra Karn. נוח על משכבך בשלום Master Rahool.
תוכלו להעיף מבט על הסרטון המדובר בעצמכם ממש פה למטה

טריילר ל-Beta המתקרבת
לאחר הצגת המרחב החברתי החדש, קיבלנו אתמול טריילר חדש ל-Beta של המשחק שמציג את כל מה שנוכל לשחק בו ממש בקרוב.
ה-Beta תכיל את משימת הסיפור הפותחת של המשחק שנקראת Homecoming, את ה-Strike שאנו רואים בכל פינה מאז הכרזת המשחק הלוא הוא The Inverted Spire, מצב ה-Crucible החדש Countdown וגם המצב הקלאסי Control ואיך לא, יהיה ניתן לבקר במרחב החברתי החדש לזמן מוגבל ב-23 לחודש.
בהחלט יהיה הרבה מה לעשות ב-Beta המתקרבת אך זה עדיין לא בסדר גודל של ה-Beta של המשחק הראשון.

בכל אופן, ה-Beta תתחיל עבור המזמינים מראש ב-PlayStation 4 ב-18 לחודש ויום לאחר מכן עבור המזמינים מראש ב-Xbox One. כל השאר יוכלו להיכנס ל-Beta הפתוחה החל מה-21 לחודש עד ה-23.
תוכלו לראות את הטריילר המדובר ממש פה למטה

רמאויות אצל שחקני המחשב
Destiny 2 יסמן את הגעת הסדרה לראשונה למחשב האישי – ולמרות שזהו משחק שבהחלט יכול לשגשג על הפלטפורמה הזו, הוא בהחלט משחק שנראה שאנשים ירמו בו במחשב האישי בעזרת פרצות ומודים. עד כה, Bungie טיפלה במשחק על ה-Xbox וה-PlayStation שנחשבות מערכות “סגורות”, אבל איך המפתחת תתמודד עם חשש לרמאויות במחשב האישי במשחק השני?

בראיון ל-Finder, המפתחת Bungie רמזה לגבי כלים נגד רמאויות שהיא תיישם על מנת להבטיח משחק כיף והוגן. ראש הפרוייקט Mark Noseworthy אמר: “זו בהחלט בעיה [רמאות במחשב], יש לנו צוות שלם שדואג לגבי הדברים הללו. אנו דואגים ועובדים סביב השעון על מנת להבטיח את יושרת המשחק, יש לנו דברים מתוכננים אבל אני לא הולך להיכנס לפרטים הללו עכשיו. אפשר למר בקצרה שאנו רוצים משחק הוגן בכל הפלטפורמות אבל במחשב אנו חושבים איך לתקוף את הרמאויות.”

כל זה נשמע נהדר ומבטיח משחק הוגן אך אני מקווה שהתוצאה הסופית לא תהיה באן על כל שטות קטנה כי אז זה סתם יהרוס את כל הכיף של שחקנים לגיטימיים שלא מרמים ורק רוצים לשחק בכיף שלהם.

חזון למשחק ההמשך
לאחר כל החדשות הללו, המשחק קיבל עוד סרטון במסגרת IGN First שבו Luke Smith ו-Mark Noseworthy מ-Bungie מדברים על החזון הכללי עבור משחק ההמשך.

בסרטון, Luke Smith ו-Mark Noseworthy מדברים על קירוב בין חברים במשחק ועל האיפוס של כל הציוד שבמשחק. בנקודה מסויימת בסרטון, Smith מדבר על פעילויות מסויימות במשחק שנועלות את שינוי הנשקים עד סוף הפעילות ובכך נמנע מהשחקנים להחליף נשקים בזמן המשימה.
תוכלו לשמוע ולראות את הכל בסרטון ממש פה למטה

Iron Banner ו-Trials of Osiris אחרונים
אם כבר אנו עוסקים בעתיד של המשחק, חשוב מאוד לציין שאירוע ה-Iron Banner האחרון יחל ב-1 לאוגוסט הקרוב בשעה 20:00 שעון ישראל וסופ”ש ה-Trials of Osiris יחל ב-11 לאוגוסט הקרוב כמו תמיד ביום שישי בשעה 20:00 שעון ישראל.
הפעילויות הללו ליוו אותנו לאורך שלושת שנות משחק ולפני שאנו קופצים להרפתקה חדשה בספטמבר שווה לעצור לרגע כדי להעריך אותן בפעם האחרונה.

Destiny 2 יגיע ל-Xbox One ול-PlayStation 4 ב-6 בספטמבר הקרוב ולמחשב האישי ב-24 באוקטובר.

אודות תומר בראשי

בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

השאר\י תגובה