Detroit: Become Human

Detroit: Become Human בכל זאת ייצא השנה?

תאריך היציאה של Detroit: Become Human נהפך להיות אחד הנושאים הכי בוערים של תעשיית הגיימינג. מצד אחד, הוא מקבל הרבה סרטוני משחקיות שמראים מוצר כמעט גמור אבל מצד שני, חברת סוני עדיין לא מאשרת/נמנעת מלאשר את תאריך היציאה בתור שנת 2017.

אז אם סוני לא אשרה שהמשחק ישתחרר ב-2017, מה השתנה שהתאריך יציאה שוב חוזר להיות רלוונטי לשנה הזו? המקרה שהחזיר את הדיון של תאריך היציאה לשולחן הוא הסרטון שחברת Sony בעצמה שחררה ובה היא מראה את כל המשחקים שעתידים לצאת השנה. בין המשחקים Horizon Zero Dawn, Gran Turismo, NieR Autumata ועוד, גם המשחק Detroit: Become Human הצטרף לסרטון, מה שמעלה הרבה שאלות ומאשר את העובדה שחברת SOny פשוט אוהבת לראות את המעריצים שלה משתגעים מחוסר ידיעה.

מה דעתכם על המשחק Detroikingdomt: Become Human? לאיזה משחק בלעדי של חברת Sony אתם הכי מחכים? אני אישית הכי מחכה ל-NieR Autumata.

https://www.youtube.com/watch?v=SX-yEgpxpHQ

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר\י תגובה