Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex: Mankind Divided ל-Nintendo NX. הייתכן?

לטענת החברה המפתחת Eidos Montreal, הם לא חשבו על לפתח את Deus Ex: Mankind Divided לחדשה של נינטנדו. ולא, גם המפתח Olivier Proulx לא מוכן להתערב על כך.

קרדיט לאתר Gamingbolt
לא בהכרח יצא לNX.

שמועות נוטות להתפשט כמו אש בשדה קוצים מטבען, על אחת כמה וכמה סביב פיתוחים אפופי מסתורין כמו הנינטנדו NX, קונסולת הדור הבא שנמצאת כרגע בפיתוח, שעדיין לא נחשפה במלואה. אחת השמועות טוענת שהמשחק Deus Ex: Mankind Divided, שכרגע מיועד לצאת למחשב האישי, Xbox One ול-PS4. נראה כי החברה המפתחת מבקשת להפריך שמועות אלו במהרה, או לפחות להתחמק מתשובה חדש משמעית.

במסגרת ראיון שערך האתר Finder עם מפתח המשחק, Olivier Proulx, הוא טוען כי “מעולם לא חשבנו על ה-NX. כרגע אין שום דבר חדש להכריז כאן. אנחנו כרגע מתמקדים בגרסאות המחשב האישי, ה-Xbox One וה-PS4”. כש-Proulx נשאל בראיון אם היה אדם מהמר, על מה היה מהמר בנושא, ענה: “איני יכול להיות כל כך ברור. אני לא יכול להתערב על כך”.

התשובות כרגע אפרוריות מאוד ורחוקות מלהיות חד משמעיות, אבל גם אם Eidos Montreal לבסוף ישחררו את המשחק גם לנינטנדו NX, הם בהחלט מאוד חשאיים לדבר.

ומה אתם חושבים בנושא? האם המשחק החדש בסדרה הוותיקה יצא לקונסולה החדשה? ספרו לנו על כך בתגובות.

אודות נתי סדגי

נתי, בן 23 מאשקלון, סטודנט להוראת לשון והיסטוריה. אוהב טיולים ארוכים לאורך החוף (לא באמת), להתאמן (קרוספיט, בהתאם לטרנד העכשווי), וכמובן גיימינג על צורותיו. 'סאקר' של red hot chilli peppers אבל זה כבר סיפור אחר. אם הייתי חיה הייתי ניבתן, ואם הייתי מאכל כנראה שהייתי שקד מרק.

השאר\י תגובה