האם נראה שינוי במכניקת המשחק של Battlefield מצד DICE?

למרות שאנחנו לא יודעים הרבה על Battlefield 5, אנחנו כן יודעים ש-DICE מאיישת את עמדותיה כדי לפתח את Battlefield 5 באופן הכי טוב שהיא רק יכולה.

קודם כל, אנחנו יודעים שהחברה לא הולכת לבזבז זמן עבור תוכן חדש לסאגת משחקי Battlefield 4, וזה מסמן לנו שהיא רוצה להתמקד בכל הכוח על Battlefield 5.
שנית, DICE שמה מודעה ברשת עבור מעצב משחקיות לוחמה, וכפי שזה נראה לנו, זה הולך לשנות את מכניקת המשחק. רוב שאר האחריות של המשחקת מוטלת על הקבוצה הגדולה יותר של המפתחים כדי לפתח משחק שממופה היטב, ומן הסתם, התפקיד של מעצב משחקיות הלוחמה הוא תפקיד שיש לו הרבה השפעה על אופי המשחק שהולך להיות ל-Battlefield 5.

חשוב לציין, כי החברה מחפשת מישהו שקיבל נסיון רב בסוג המשחקים הללו, שזו לא רמה של אדם שחדש בתחום. בנוסף לתנאי הזה בקורות חייו של המעצב, DICE דורשת גם שהנרשם חייב שיהיו לו לפחות שני משחקי AAA בתחום הפעולה וה-FPS, שהוא עיצב. בוודאי שאם המשחק באמת הולך להיות הכי טוב בשוק שזה בא ללוחמה, היא חייבת למצוא מישהו ברמה גבוהה כדי לשפר את מה שיש כבר.

הדרישות של המשרה החדשה מבית DICE
הדרישות של המשרה החדשה מבית DICE

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה