קרואלה של Disney נחשפת בתמונה ראשונה של אמה סטון

Disney חשפה את התמונה הראשונה של הסרט על קרואלה דה ויל.

כבר כמה שנים ש-Disney הופכת את סרטי האנימציה המוכרים והאהובים שלה לגרסאות לייב-אקשן. עם זאת, את “101 כלבים דלמטים” האולפן דמיין מחדש כגרסה מציאותית הרבה לפני שהטרנד הנוכחי התחיל. סרט הלייב-אקשן המקורי שוחרר בשנת 1996, ובו מככבת גלן קלוז בתור הנבלת חובבת הפרווה האייקונית, קרואלה דה ויל. עכשיו, אחרי למעלה מ-50 שנה מאז צאת הסרט המקורי, קרואלה מקבלת סרט משלה, פריקוול, שיתרחש בשנת 1970 בלונדון. אמה סטון מככבת בסרט כקרואלה הצעירה, כאשר קרייג גילספי (“אני, טניה”) מביים, וג’ואל פריי ופול וולטר האוזר מככבים לצד קרולה, כג’ספר והוראס.

Disney החליטה לחשוף את התמונה הראשונה מהסרט במהלך כנס אקספו D23. במהלך החשיפה, אמה סטון תיארה בהודעת וידאו את קרואלה כפאנק-רוק. הפרטים הרשמיים טרם פורסמו, אך אומרים שהסרט מתמקד בקרואלה כשעוד קראו לה אסטלה וכשהיא רק חלמה להיות מעצבת אופנה. על פי הדיווחים, התסריט של טוני מקנמרה (“המועדפת“) ודנה פוקס (“כמה רומנטי”) עוקב אחר אסטלה כשהיא עובדת בחנויות כלבו, נאבקת להשיג תשומת לב לכשרונה כמעצבת בגדים. אבל כשהיא מבינה שהתליון היקר של אמה המנוחה נגנב על ידי המעסיקה העשירה שלה לשעבר, הברונית (אמה תומפסון), אסטלה מתכוונת להחזיר אותו ולעשות לעצמה שם.

הסרט קרואלה הוא ייחודי בין הגרסאות הלייב-אקשן של דיסני, במובן זה שהוא לא יציג את אותו סיפור מקורי מ-101 דלמטים. נראה שבסרט הזה בחרו ללכת לכיוון קצת שונה, עם אווירת הפאנק-רוק של שנות ה-70 והסיפור החדש.

קרואלה יגיע אל בתי הקולנוע ב-28 במאי 2021.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה