מפלצות בע"מ חוזרים ב-Monster at Work

חברת Disney שיחררה את הצצה ראשונה לסדרת הספין אוף של "מפלצות בע"מ" עם מייק וסאלי

בין שיתופי הפעולה המצליחים ביותר והמרגשים ביותר של Disney ו-Pixar היה סרט האנימציה "מפלצות בע"מ". שמתרכז בצמד מפלצות מייק וסאלי, צוות לעניין שעובד במפעל כוח בעולם המפלצות, את האנרגיה לעולם שלהם הם משיגים מהעולם האנושי, איך? מפחידים ילדים. אבל כל זה משתנה כילדה קטנה מגיע לעולמם בטעות.

כל מי שראה את הסרט אהב את הדמויות ונרגש מכל הרגעים של סאלי והילדה בו. הסרט היה כזאת הצלחה מסחררת שסרט המשך היה בביקוש של הקהל הרבה זמן, אבל בינתיים סרטים כמו "משפחת סופר-על" ו"מכוניות" זכו לסרטי המשך והטוב ביותר שקיבלנו מ"מפלצות בע"מ" זה סרט פריקוול שמראה איך הצמד הכירו במכללה. עכשיו, אחרי 20 שנה, הסיפור ממשיך (פחות או יותר).

הסדרה החדשה מתרכזת בצוות העובדים של המפעל תחת ניהולם של מייק וסאלי (משהו שראינו בסוף הסרט המקורי), אבל למרות שלא יהיו פוקוס הסדרה, בילי קריסטל וג'ון גודמן חוזרים לתפקידים של צוות המפלצות המנצח.

לפי ההצצה, נראה שהסדרה תתרכז בצוות MIFT, צוות התחזוקה של המפעל, ובזמן שהרעיון עצמו נשמע כמו אחת מסדרות הטלוויזיה של ה-Disney Channel, אפשר לראות מהטריילר שמדובר בהפקה גדולה מסדרה כזו וש-Disney השקיעו תקציב רציני בסדרה החדשה שמגיע ישירות לשירות הצפייה Disney+.

טריילר מלא, ככל הנראה ישוחרר בחודש הקרוב, עד ליציאת הסדרה ב-2 ביולי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה