כל העדכונים מהרכישה של FOX על ידי Disney

ריכזנו עבורכם את כל המידע מהרכישה של חברת FOX בידי ענקית הקולנוע Disney ולמה Comcast פרשה מהמירוץ

אחת החדשות הגדולות של השנה, ובכללי של העשור, זה של התוכניות של חברת הענק Disney לרכוש את חברת FOX ואת כל הכותרים שלה, כמו "האקס-מן", "אווטר" ו"מת לחיות".

תחילה נראה שהמשימה תהיה קלה עבור אמפריית העכבר המצויר, אבל חברת Comcast שבבעלות של רשת NBC שמה גם את העין שלה על החברה שהביאה לנו חלק מהכותרים הבלתי נשכחים על המסך הגדול.

אבל בגלל ש-Disney הראתה רצון עז לרכוש את כל הקניין הרוחני של חברת FOX עם הצעה של 71 מיליארד דולר, חברת Comcast החליטה להעביר את הפוקוס שלה לרשת הצפייה האירופאית Sky ושיחררה הצהרה רשמית על הפרישה מהמכירה הפומבית על 21st Century Fox וכל הנכסים שלה (חוץ מערוצי החדשות, הספורט וחלק מרשתות הטלוויזיה).

חברת Comcast לא מתכוונת להמשיך לנסות לרכוש את נכסי 21st Century Fox, ובמקום זאת, תתמקד על ההצעה המומלצת שלנו עבור Sky.

מנכ"ל החברה בריאן רוברטס אמר:

הייתי רוצה לברך את בוב אייגר והצוות שלו ב-Disney ולשבח את משפחת מורדוק ו-Fox על היצירה של חברה נחשקת ומכובדת.

ציטוטים לקוחים מהלינק הבא.

זה בהחלט לא מפתיע שחברה כמו Comcast הפסידה לחברת הענק שבבעלות של כותרי Marvel ו"מלחמת הכוכבים". אבל זה עדיין קשה להאמין שחברה עוצמתית כמו Disney הולכת להרוויח כל כך הרבה שמות ידועים בתעשיית הקולנוע ולהעצים את שטח האמפריה שלה.

חברת Fox הודיעה שההצבעה של בעלי המניות של החברה תתרחש אחרי כנס קומיקון, אבל זה לא יהיה מפתיע אם כל בעלי המניות יסכימו ל-71 מיליארד הדולר של חברת הענק.

נדאג לעדכן אתכם עם כל התקדמות של חתימת החוזה וסגירת העסקה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה