הסרט Gambit בוטל רשמית על ידי דיסני

דיסני ביטלה באופן רשמי את הסרט של Gambit בכיכובו של צ'נינג טייטום. דיבורים על סרט של המוטנט התחילו עוד לפני כ-5 שנים, ועוד לפני כן השחקן הביע עניין רב לשחק את הדמות בתפקיד ראשי בסרט משלו.

נראה כי אחד העדכונים האחרונים בנוגע לסרט Gambit , מבשר רעות. חברת Fox, אשר לה היו הזכויות למותג X-Men, דחתה את הסרטים הגדולים שלה הכוללים את "X-מן: הפניקס האפלה" שוב ושוב. ביניהם גם Gambit, אשר נדחה ל-13 במרץ 2020. זו לא הפעם הראשונה שהחברה דוחה סרט, ונראה היה כי הסרט כבר לא יקרה. לאחר הרכישה של Disney, נראה היה כי מותג X-Men יעבור מהפכה, והדמויות יחזרו למסך הגדול. בכירים רבים ב-Disney החלו להאמין כי ניתן לשנות את עתיד סדרת X-Men לכל כיוון אפשרי, אך איש לא ידע כיצד. בחודש ינואר קיבלנו ידיעה כי הסרטים X-Force ו-Gambit כנראה יתבטלו.

השמועות היו נכונות: Disney החליטה לבטל את הסרט המצופה בכיכובו של צ'נינג טייטום באופן סופי. לאחרונה קיבלנו לו"ז רשמי של סרטי Disney עד שנת 2027, והסרט Gambit לא נכלל ברשימה. ברשימה ישנם כמה סרטי Marvel ללא שם, יחד עם המשכים ל"אווטר" וכן גם סרטי "מלחמת הכוכבים". Gambit לא נראה ברשימה.

על אף שמעריצי X-Men יתאכזבו, אין מאוכזב יותר מצ'נינג טייטום עצמו. השחקן דיבר רבות על הרצון שלו לשחק את הדמות של גמביט בתפקיד ראשי, ושהוא כבר חשב רבות על איך להביא את הדמות לחיים, ואף עבד על מבטא ייחודי לדמות. בנקודה מסוימת, אף דווח כי השחקן אף יביים את הסרט על מנת להביא אותו למסך הגדול במהירות האפשרית.

אולם, נראה כי ל-Disney אין כוונה להחזיר את הדמות למסך הגדול. אין זה ברור אילו תוכניות יש לדיסני כשהמותג X-Men נמצא ברשותה. נראה כי Disney לא מעוניינת להכליל את דמויות ה-X-Men בפרוייקטים או ביקום הקולנועי, לפחות לא בעתיד הקרוב. לאלו מכם שרצו לראות את ה-X-Men ביחד עם הנוקמים, נראה שזה לא יקרה בזמן הקרוב. ונראה שלכל מעריצי Gambit פשוט אין מזל.

אודות צחי קנבסקי

שמי צחי, בן 22 וחצי מחולון. גיק ואוטאקו לכל דבר. מתעניין בעיקר בגיבורי על, אנימה, גיימינג וכל שאר הירקות. מנגן גיטרה כבר כ-5 שנים ומשמש ככתב גיימינג וקולנוע

השאר\י תגובה