באג מביאה לארצינו את הגימבל DJI OSMO MOBILE 3

הגימבל של חברת DJI שאולי מוכרת לנו טוב יותר מעולם הרחפנים מביאה לישראל (על ידי חברת BUG) את ה-OSMO MOBILE 3 לארץ הקודש במחיר של 549 שקל חדש.

למי שלא יודע מה זה גימבל בכלל, גימבל הוא מכשיר שנועד להפחית משמעותית את תנודות ורטט הסמארטפון בזמן צילום מרטט הידיים או כשהצילום בתזוזה. כמו מייצב של מצלמה מובנית במכשיר אך רק באופן שמחוץ לגוף המכשיר.

BUG התחילה לשווק את הגימבל המשוכלל של חברת DJI לארצינו, ה-OSMO MOBILE 3 זועק איכות כבר ממבט ראשון, הוא ניתן לקיפול וזקוק להטענה.
מעבר לכך, לגימבל אפשרות לעקוב באופן אוטומטי אחרי האובייקט המצולם.

לגימבל מצב “סטורי” שבו הגימבל ע”פ באג יוסיף “תנועה ואפקטים אחרים”. המצב השני הוא מצב ספורט למקרה שתרצו לצלם כשאתם עושים ספורט, שבו המכשיר יגביר את קצב התנועה שלו ויאפשר מעקב טוב יותר. ישנם עוד פונקציות לגימבל כגון פנורמה בקרת מחוות וכ”ו.

המכשיר יכול להתחבר לסמרטפון ע”י אפליקצית בשם DJI Mimo הזמינה לאנדוראיד ולאפ-סטור, שעל ידה תוכלו לתפעל את פונקציות המכשיר ואת כל מצבי הצילום.

סוללת המכשיר אמורה להספיק ל-15 שעות עבודה וזמן ההטענה עומד על שעתיים וחצי. המחיר כאמור הינו 549 ש”ח

אודות בן רפאלי

יליד תחילת שנות ה-2000 וכבר מגיל 0 חולה טכנולוגיה מהארץ עד לשמיים... אוהב לחקור, לסקור וגם בשר טוב!! חובב מושבע של id Software דמיינו אותי Blazkowicz בחליפת דום סלייר. מזמין אתכם לכתוב לי, להגיב ולשתף :)

השאר\י תגובה