הוכרזו DLC חדשים ל-Evolve

00evolve dlc

הוכרזו DLC חדשים למשחק Evolve שישוחררו ב-31.03.15 הכוללים מפלצת רביעית, Behemoth, ארבעה ציידים חדשים, שתי מפות ועוד. K2 הבטיחו שמי שלא רכשו את הדמויות החדשות עדיין יוכלו לשחק עם אלו שכן.

בהמות' הולך להיות טאנק חדש שמתגלגל לכדור, נע ברחבי המפה ומוחץ כל מה שעומד בדרכו. הוא הולך להיות המפלצת עם כמות המגן והחיים הכי גבוה וישתמש בעיקר באסטרטגיה של הפרד ומשול. הוא יורק כדורי לאבה שיכולים להתפצל ל-20 כדורים קטנים יותר ובכך לפזר את הציידים בזירה ולציד קל ומהנה או להעלות מהאדמה קיר ענק שחוסם את הגישה אליו. הפינוק צפוי לעלות לנו 14.99$ (59 שקלים) ויגיע חינם למי שהזמינו את המשחק מוקדם.


באשר לציידים, התווספו דמויות Assault, Trapper, Medic ו-Support שעונים לשמות ,Torvald ,Crow, Slim ו-Sunny. כל אחד עם נשקים ייחודיים לו ותכונות מעניינות (אסולט סייבורג עם תותח ליד, טראפר עם עטלף מחמד שמאפשר לו לעקוב אחר מפלצות וכן הלאה). הדמויות ישוחררו יחדיו עבור 24.99$ (100 שקלים) או 7.49$ (30 שקלים) לחוד.

שתי המפות ישוחררו דווקא בחינם. האחת נקראת Broken Hill Mine  והשנייה Broken Hill Foundry. שתיהן ייצאו ראשית לאקס בוקס ב-31 למרץ ולאחר מכן למחשב ולסוני ב-30 לאפריל.

עוד פרט חביב שהתווסף הוא ה-Observer Mode שמאפשר לאדם שישי להיכנס למשחק ולצפות בו דרך השחקנים עצמם.

Evolve הוא משחק שכבר זכה למוניטין של "רעיון מוצלח, ביצוע לוקה". מדובר במשחק יריות מרובה משתתפים כאשר ארבעה שחקנים בו משחקים ציידים ואדם חמישי משחק מפלצת-דינוזאור. כמובן שרוב ההנאה מגיע מלשחק את המפלצת ולצוד ציידים חסרי אונים ופה נופל המשחק. כי בכל משחק יש רק מפלצת אחת (ובנוסף, חוץ מה-Assault, שאר הדמויות רק תומכות ולא משתתפות ממש באקשן) ולכן הביקוש להן גבוה אבל ההיצע נמוך מה שעושה את החוויה למתסכלת. עד כה הוא זכה לציונים פושרים עם ממוצע הנע בסקאלות של ה-70. תוסיפו לזה את כמות התוכן העצומה של המשחק שנמצאת ב-DLC ותבינו למה המשחק כל כך שנוי במחלוקת.

אודות אמתי שלמה וינברגר אהרוני

עוקצני, חובב רטרו, חושב מחוץ לקופסה או בקיצור גיימר היפסטר. לא תחלצו ממני בחיים שהדור הנוכחי שווה משהו, רק Psychonauts, Half Life 1 וקראש בנדיקוט. בזמני הפנוי גם מרביץ ללוחות עץ ומשרת בצבא.

תגובה אחת

  1. EVOLVE THE BEST !

השאר\י תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: