תסריט לסרט דוקטור דום הושלם- עכשיו תור Marvel

האם דוקטור דום עתיד להגיע ליקום הסינמטי של Marvel? עכשיו כשהושלמה כתיבת התסריט לסרט, הכדור בידיים של האולפנים.

כבר לפני שנתיים, בכנס קומיקון 2017 בסאן דייגו, התסריטאי נוח האולי (Noah Hawley) אישר כי הוא עובד על תסריט לסרט על הנבל דוקטור דום (Doctor Doom)- האויב המושבע של צוות גיבורי העל "ארבעת המופלאים".

עד לא מזמן, ארבעת המופלאים (יחד עם דוקטור דום וה-X מן) היו שייכים לאולפני FOX, אך לאחר הרכישה של FOX על ידי אולפני Disney (שהם גם הבעלים של אולפני Marvel), הדמויות שייכות היום לדיסני ויכולות באופן רשמי להופיע ב-MCU.

לאחר הרכישה והמיזוג של 2 חברות הענק, בוטלו כמה פרויקטים של אולפני FOX על ידי Disney, בעיקר אלו הנוגעות לדמויות קומיקס של Marvel, וזאת על מנת להכניסם בעתיד ליקום הסינמטי הרחב והמצליח של האולפנים.
הפרויקט לסרט על דוקטור דום נחשב לאחד מהסרטים שנכנסו להקפאה, אך נראה כי התסריטאי נוח האולי המשיך לעבוד על התסריט שלו, ועכשיו טוען כי התסריט הושלם, וכי "הכדור בידיים של אולפני Marvel".

בראיון שעסק בין היתר בסיום הסדרה לגיון (Legion) אשר אותה הפיק עבור האולפנים לרשת FX בבעלותה, חשף האולי כי הוא סיים את כתיבת התסריט לסרט אודות הנבל בעל מסיכת המתכת, וכי נותר לו עכשיו רק לשכנע את האולפנים להוציא את הסרט אל הפועל.

"כלומר, במצב הנוכחי בו הסרט גמור ו-"לגיון" הסתיימה, לקחתי קצת זמן חופש כי מישהו אמר לי שיש את המילה הזו" חופשה", מה שאומר שאתה לא עובד, וזה נשמע ממש מעניין אותי.
אבל (…), אני צריך לחזור אליהם ולהודיע שאני אשמח לעשות את זה ולברר אם זה משהו שאפשרי.
בין אם יש להם כבר תוכנית לעשות מה לעשות עם הדמויות  האלו, או שמא הן פתוחות לחזון שלי מה לעשות עם הדמויות האלה.
אבל זה די עליי עכשיו לדחוף אותן (אל האולפנים), שאעשה ברגע שאעלה לנשום קצת אוויר. "

במהלך השנים אולפני FOX ניסו לשמור על הזכויות שלהם לדמויות ארבעת המופלאים על ידי עשיית סרטים ואתחול של הדמויות אחת לכמה שנים, ע"פ הסכם רכישת הזכויות שלהם מחברת Marvel.

כעת, לאחר הרכישה- בכנס קומיקון האחרון, אולפני Marvel הכריזו על המשך היקום הסינמטי, שעתיד בין היתר להכניס דמויות חדשות שהזכויות עליהן היו שייכות לאולפני FOX, בינהם גם "ארבעת המופלאים".

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה