המהירות המיוחדת של Doom מוצגת בטריילר חדש

Bethesda ו-id Software כנראה ממש מנסות לדחוף קדימה את חוש המהירות המיוחד של המשחק – כנראה מתוך הפחד שהמשחק לא יעמוד ברף שהקודמים בסדרה מציבים לו, בשל העובדה שהם תרמו רבות לעיצובו של ז’אנר מצליח מאוד בתעשיית הגיימינג.

משום כך, הן התמקדו על המהירות יותר מכל דבר אחר, בטריילר חדש למשחק, שאתם יכולים לקנות.
“כשאתה משחק ב-Doom הכל מרגיש שונה לגמרי”, אמר מרטי סטרטון, המפיק של המשחק. “זה מרגש. הוא יוצר את התחושה שהוא ייחודי לנו, וזה למה אנחנו עושים את זה: כדי ליצור חוויות ייחודיות שהן משהו ייחודי לנו”.

במאי הקריאייטיב הוגו מרטין מוסיף “אני חושב שהמעצבים עשו עבודה מצוינת. הם ממש ניסו להפוך כל נשק לשונה באופן מובהק, כאשר לכל אחד יש את הסטייל שלו”.

בנוסף לכך, עדכון ה-Day One הוא חלק די גדול בשטח האחסון שהוא תופס (יחסית לעדכון), כאשר הוא תופס 5.739 גיגה-בייט (נכון לקונסולת ה-PS4).
כל זה כנראה נעשה מתוך הנחה שבזמן הזה, ובמשחקים כאלו, עדכונים בסדר גודל כזה הם לא דבר ממש מציק ומשמעותי.
אם אתם במקרה משחקים במחשב, ויש לכם עותק פיזי של המשחק, יהיה לכם זמן ממש קשה עם ההורדה של המשחק, מאחר ובנוסף לעדכון ה-Day One, תצטרכו להוריד 45 גיגה בייט של המשחק ב-Steam אחרי אישור שאכן המשחק מקורי, באופן דומה ל-Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Doom זמין עכשיו לרכישה עבור המחשב האישי, וקונסולות ה-PS4 וה-Xbox One.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה