"לא רעב ולא אוהב" של דוקטור סוס מגיע אל Netflix

ספר הילדים של דוקטור סוס מ-1960, "לא רעב ולא אוהב", מגיע אל Netflix כסדרת אנימציה לקראת סוף 2019.

הסדרה "לא רעב ולא אוהב" (Green Eggs and Ham), המבוססת על ספר הילדים הקלסי, הוכרזה לפני כמעט 4 שנים באפריל 2015. אלן דג'נרס, שהתייחסה לפרויקט כ"אנימציה חדישה "שמעולם לא נעשתה קודם לכן, תשמש כמפיקה בפועל של האנימציה בת 13 פרקים המבוססת על הספר הפופולרי בעל אותו השם.

הסדרה תעקוב אחר מסעם חוצה הארץ של בחור ושל "שמי הוא שב" (Sam-I-Am) אשר יוצאים להציל חיה בסכנת הכחדה מגן חיות רחוק (far-off zoo). לאורך הדרך, שתי דמויות מנוגדות ילמדו לנסות דברים חדשים כמו מאכל ירוק מסוים, אותו מאכל שעליו מתבסס הספר המקורי. ב"לא אוהב ולא רעב" ידבבו את הדמויות כישרונות כמו דיאן קיטון (הסנדק,מוצאים את דורי), אדי איזרד (להעיר את המלכה, כוורת בסרט), טרייסי מורגן (סטרדיי נייט לייב, ריו), ג'יליאן בל (הדבורה מאיה: גביע הדבש, בלאגן בממלכה), אדם דווין (שכנים, סרט לגו באטמן), מייקל דאגלס (אנטמן), דיוויד דיגס (פלא, פרדיננד) ועוד.

למרות שתאריך היציאה המדויק עוד לא פורסם, לפי דיווחים סדרת האנימציה תעלה ל-Netflix מאוחר יותר השנה. אחראי התוכן של רשת הצפייה הישירה, טד סרנדוס התייחס לעיבוד:

סדרת אנימציה מקורית ושאפתנית בת 13 פרקים עם אנימציה באיכות של סרט.

זו לא הפעם הראשונה בה Netflix מעבדת חומר קלאסי שילדים רבים גדלו עליו. מוקדם יותר השנה Netflix השיקה את סדרת האנימציה "כרמן סנדיאגו" המבוססת על משחק מחשב משנות ה-90 שאנשים רבים גדלו עליו. אם גם הפעם Netflix תצליח להביא אל המסך את הדמויות שכל כך הרבה אנשים גדלו עליהן, מצפה לקהל הצופים הצעיר וגם להורים הפתעה נעימה ומהנה.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה