Dragon Ball Fighterz

Dragon Ball FighterZ מקבל תאריך יציאה ל-Nintendo Switch

אחרי המתנה ארוכה ומורטת עצבים אפשר סוף סוף להרגע – יש תאריך רשמי לשחרור משחק המכות המשובח Dragon Ball FighterZ על קונסולת ה-Nintendo Switch.

רשמו לפניכם – ה-28 לספטמבר 2018 הוא היום בו ינחת הכותר בקונסולה ההיברידית, וזאת על פי פרסום רשמי בחשבון הטוויטר האמריקאי של המפיצה Bandai Namco.
נוסף על תאריך השחרור של Dragon Ball FighterZ אנחנו מתבשרים גם שמתוכננת בטא פתוחה (משמע שכל אחד יכול להשתתף בה) שתערך במהלך חודש אוגוסט, כך שנוכל להתנסות במשחק אפילו מוקדם מהצפוי. עוד דבר שלמדנו זה שבגרסת ה-Nintendo Switch של המשחק יתווספו אפשרויות קרב חדשות של דמות נגד דמות, 2 נגד 2 ואפילו 6 נגד 6, כל זה בניגוד למצב המשחק הרגיל של 3 דמויות בכל צד. עם זאת חשוב להדגיש שכרגע מצב ה-6 נגד 6 מתוכנן להיות מקומי בלבד ולא ברשת.

אבל החדשות הטובות לא נגמרות פה. בעלי המשחק בשאר הפלטפורמות יזכו גם הם לשדרוג לא מבוטל לחוויית המשחק. תמורת תג מחיר של 5$ יוכלו כל השחקנים להוריד ולשחק בדמויות של סון-גוקו ו-וג'יטה (או מקיטה בגרסתו העברית) בגרסתם המקורית ונטולת כל שידרוגי הסופר סאיין למיניהם. אומנם לכאורה מדובר בשנמוך לדמויות, אבל בואו נודה על האמת – לשחק בגוקו בתור גוקו המקורי זה בהחלט כיף מיוחד. התוספת זמינה לקניה והורדה על קונסולות ה-PS4, Xbox One והמחשב האישי, ובקרוב כאמור גם על ה-Nintendo Switch.

https://www.youtube.com/watch?v=qYrtexVWK5M

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה