Dragon Ball Fighterz

Dragon Ball FighterZ מקבל טורנירים ופרסים בעדכון חדש

Dragon Ball FighterZ, משחק הלחימה האהוב של Arc System Works, קיבל השבוע עדכון גדול חדש, שמוסיף כמה מהמאפיינים המבוקשים ביותר על ידי המעריצים, יחד עם מספר שינויים לדמויות המשחק. העדכון החדש זמין כבר עכשיו, ותוכלו לצפות בסרטון ההכרזה על העדכון שמסביר לנו על כמה מהמאפיינים הגדולים שמגיעים למשחק:

העדכון החדש מביא לנו את מצב הטורנירים החדש, בו כל השחקנים יוכלו לבחור ולהשתתף במעל 70 טורנירים שונים עם חוקים משתנים, כמו טורניר שבו כולם חייבים להשתמש ב-Yamcha, להשתמש רק בדמויות שיכולות להשתמש ב-Kamehameha, או לשחק עם מדי חיים ו-Ki בלתי נראים. לאחר כל טורניר המנצח הגדול יזכה בפרס שנקרא Z Trophy, אותו יוכל להציג בחדר ה-Z Trophies החדש יחד עם שאר הדברים שאספתם במהלך המשחק, אז תנסו לאסוף את כולם ותשוויצו בהם לחבריכם!

העדכון גם מציג מספר רב של שינויים לדמויות אותם תוכלו לקרוא כאן, ביניהם שינויים שאולי יעניינו את המתקדמים יותר במשחק, אבל גם את אלו שמחפשים להרכיב את הצוות הטוב ביותר.

החברה כבר חשפה שעדכון חדש יגיע במהלך ה-5 בדצמבר לכבוד חג המולד המתקרב. לאחר העדכון תוכלו לרכוש בעזרת מטבע המשחק קופסאות המלאות במדבקות וסקינים ברוח החג, כשביניהם גרסאות סנטה קלאוס של Vegeta, Trunks, Tien ועוד.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה