טריילר חדש ל-Dual Universe מתמקד בשחקן כנגד שחקן

משחק הסימולציה הבין כוכבי Dual Universe הקרב ובא, זוכה לקבל טריילר חדש.

הכותר נחשף לראשונה במהלך שנת 2016, ומאז ניתן היה לשחק בו רק באמצעות גישה לבטא הסגורה שלו. מיד לאחר מכן, אין מישהו שלא יצא לו לשמוע על Dual Universe של Novaquark. כעת, לאחר זמן רב, המשחק קיבל טריילר חדש, שנחשף בתערוכת המשחקים של IGN.

הטריילר החדש מתרכז בעיקר במצב המשחק של שחקן כנגד שחקן (PVP) והאלמנטים השונים שלו. חלק מאותם אלמנטים הם כמובן קרב ספינות החלל, שלפי הטריילר מתרחש בקנה מידה גדול. כמה גדול? מספיק גדול בשביל שאותו קרב מתחולל לו, נוכל לראות את הנזק של ספינות החלל בזמן אמת. כמו כן, נוכל לבנות בעצמנו את צוות ספינות החלל שלנו, יצירה של אותן ספינות ועוד הפתעות רבות. 

עלילת Dual Universe מתרחשת בעתיד הרחוק מאוד מאיתנו, כשכל השחקנים המצויים בו נמצאים באותו יקום גדול ונרחב. כל אחד מאיתנו יוכל לבנות ולשנות את פני השטח, כפי שהוא רואה לנכון, ולקחת חלק בכל פעילות הקיימת במשחק. לא משנה אם היא קטנה או גדולה. אחרי הכל, לא סתם כולנו נמצאים ביקום הזה.

נכון לרגע זה עוד אין לו תאריך שיחרור רישמי, אבל כמובן שאנחנו כאן בכדי לעדכן אתכם בכל המתרחש. שתפו אותנו מה הדבר הראשון שהייתם רוצים לעשות במשחק? 

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה