דוויין ג’ונסון ישתף פעולה עם Netflix בשביל סרט על ג’ון הנרי

דוויין ג’ונסון ו-Netflix משתפים פעולה בשביל הסרט המבוסס על אגדה עממית- “John Henry and the Statesmen”.

זאת תהיה הפעם ראשונה בה ענקית השידור ו-“דה רוק” (דוויין ג’ונסון) ישתפו פעולה ביניהם, וגם הפרויקט השלישי של ג’ונסון עם הבמאי ג’ייק קסדן. הצמד השני היה אחראי על שובר הקופות מ-2017 “ג’ומנג’י: שורדים בג’ונגל”, וישתפו עוד פעם פעולה בצילומים של סרט ההמשך בסוף השנה.

בנוסף לפרויקטים משתלמים כמו “ג’ומנג’י” ו- “מהיר ועצבני”, ג’ונסון השקיע את 10 השנים האחרונות בהרחבת ה-“מותג” שלו בעזרת אדפטציות לסרטים מדברים כמו: משחקים, צעצועים מפורסמים ועוד. בנוסף ג’ונסון יצר גם כמה סרטים מקוריים (כמו הסרט “גורד שחקים” מהקיץ האחרון), ואפילו קיבל סדרה משלו ב-HBO בשם “בולרז”. בדרך די מעניינת, דה רוק התחיל את בניית המותג שלו לפני מספר שנים, פחות או יותר באותו זמן ש- Netflix התחילה לבנות את עצמה ולייצר סרטים עצמאים. זה כנראה היה בלתי נמנע שהדרכים של שניהם יצטלבו מתישהו בהמשך הדרך.

לפי מסיבת העיתונאים של Netflix, דוויין ג’ונסון ישחק ב- “John Henry and the Statesman” כהכוכב, והוא יוביל אחריו “אנסמבל של קאסט עם הדמויות הכי פופולאריות מתוך פולקלור ואגדות מכל העולם” בסרט.

הסרט מבוסס על רעיון שעליו עלה ג’ונסון עם צוות ההפקות שלו ובמיוחד הכותב טום ווילר, שאחר כך (בטבעיות) כתב גם את התסריט של הסרט. ווילר הוא כבר בעסקים עם Netflix כשהיה אחד הכותבים של הסדרה- “Cursed”. הכותב גם לא רחוק מסרטים על אגדות, כאשר עשה את הספין-אוף לסרטי “שרק”, “החתול במגפיים”- עוד הצלחה עולמית ש- “מספקת את הקהל”.

“מספקת את הקהל” זה בהחלט תיאור טוב למטרה שאליה מנסה להגיע דה רוק עם רוב סרטיו, ויש סיבה טובה להאמין שיעשה זאת גם עם “ג’ון הנרי”, במיוחד אם התוצאות של הסרטים עם קסדן הם אינדיקציה כלשהי. בנוסף לזה, הסרט הוא עוד פרויקט רגשי לדוויין ג’ונסון עם משמעות אישית, לפחות לפי איך שזה נראה. דברים טובים בדרך כלל קורים כשדה רוק שם את כל ליבו, אז זה טיימינג מצוין עם הפרויקט הראשון עם Netflix.
וכמובן, אם הסרט יהיה הצלחה, אל תהיו מופתעים אם ג’ונסון ו- Netflix ינסו להפוך את סרט זה לסדרת גיבורי-על שתתמקד בגיבורים עממיים מכל העולם.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה