טריילרים חדשים ל-5 דמויות של Dynasty Warriors 9

חברת Koei Tecmo שחררה 5 טריילרים חדשים שנותנים טעימה קטנה ליכולות כיסוח הצורה והאופן לחימה של דמויות מהמשחק Dynasty Warriors 9.

מידע אודות המשחק החדש Dynasty Warriors 9 מבית Koei Tecmo מגיע אלינו ואנחנו מתים על כל רגע מזה, העדכונים היו עקביים ומלאים במידע אבל המידע הבא הוא חשוב כי הוא מראה לנו בסדרה של 5 טריילרים איך הדמויות: Meng huo, Fa Zheng, Wen Yang, Cai Wenji ו-Hand Dang, מכסחים לאויבים שלהם את הצורה בצורות שונות ומגוונות ולא לוקחים שמות אחרי זה…כי למי יש זמן לזה כשיש עוד חבר'ה שצריכים שתכסחו אותם.

המשחק יוצא ל-PS4, Xbox One ולמחשב ב-13 לפברואר בצפון אמריקה ואירופה. הטריילרים הבאים מראים לנו בצורה מפורטת אך אם זאת רק טעימה קטנה מהיכולות של כל לוחם ולוחמת….תהנו:

https://www.youtube.com/watch?v=GQJ9AlBs6uk

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

השאר\י תגובה