פורסמו זמני ההצגה של Microsoft ב- E3

תכוונו את השעונים כי את זה בטוח לא תרצו לפספס!!! 

מסיבת העיתונאים של Microsoft בכנס ה-E3 ( אחד הכנסים הגדולים בעולם בתחום הגיימינג) תתרחש בתאריך 13 ביוני בשעה 11:30 על פי שעון ישראל.

למי שלא יודע, E3 (ועדת המשחקים והמדיה) הוא אחד מכנסי הגיימינג הגדולים והנחשבים ביותר בעולם. בכנס מוצגים משחקי מחשב ופיתוחים הקשורים לגיימינג של החברות הגדולות ובו הן מכריזות על משחקים חדשים ופיתוחים עתידיים. לכנס מוזמנים שחקנים מכל העולם שצריכים לדרג את המשחקים ולפרסם אילו משחקים כדי לקנות.

כנראה שחברת Microsft תציג את המשחקים Halo Wars 2 ו-Crackdown 3 ששני קודמיו בסדרה היו הצלחה.

שתי חברות נוספות שפרסמו את התאריך בו תערך מסיבת העיתונאים שלהן הן EA (החברה שעומדת מאחורי The Sims) ו-Bthesda (שעומדת מאחורי הסדרה Elder Scrolls). מסיבות העיתונאים של EA ו-Bthesda יערכו יום לפני מסיבת העיתונאים של Microsoft בתאריך 12 ליוני. שתי החברות Ubisoft ו- Sony עוד לא אישרו זמנים ותאריכים (אני חושב שאף אחד מאיתנו לא חשב שהן לא ישתתפו) אך כנראה יאשרו אותם בפומבי כבר בימים הקרובים בעקבות Microsoft ו- EA.

האירוע ישודר בשידור חי כמו בשנים הקודמות ויימשך עד כשעתיים לכל חברה. הוא יתרחש במרכז הכנסים בלוס אנג'לס מהתאריך ה-13 ביוני עד התאריך ה-16 ביוני. בכנס כמה מן המשחקים הגדולים שכנראה נראה בכנס הם: Halo Wars 2, The Last Guardian ועוד…

 

אודות ים חן

השאר\י תגובה