עדכונים חמים וקרים לגבי Anthem ו-Battlefield

הטוב, הרע וה-“זה לא דחייה” של Anthem, אם לא הבנתם את זה מההתחלה אז אנחנו נסדר לכם את הראש

הרע:
חברת המשחקים EA הכריזה בקול גדול ומלא בגאווה וביטחון עצמי כי ה”דחייה” של המשחק החדש שלהם בשיתוף עם Bioware (אני מדבר על Anthem, כן?) הוא בעצם לא דחייה…לא יודע מה זה אומר בתכלס…כנראה שמישהו שם לא מבין את פשר המילה דחייה אבל ניחא.
אז המשחק Anthem, משחק היריות/תפקידים בגוף שלישי, נדחה לצערנו הרב ביותר לרבע הראשון של 2019 (נקווה שזה לא יהפוך להרגל קבוע אצלם). למרות שזה מבאס, זה מה יש, המשחק ייצא למחשב, PS4 ו-Xbox One (שנה הבאה, כן?).
הטוב:
יש קצת אור של תקווה בנבואות הזעם של EA, וזה ההכרזה היותר טובה שלה. ההכרזה על יציאתו של משחק באטלפילד חדש (יש!), המשחק עתיד לצאת באוקטובר השנה.

בנימה אופטימית זו, האם הדחייה היא באמת דחייה? האם באטלפילד חדש יפצה על הלא דחייה? האם גל גדות היא אכן השחקנית הישראלית הכי טובה של השנה? (לא קשור בעליל).

https://twitter.com/saraheneedleman/status/958449074180632577

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

השאר\י תגובה