הוכרז ECHO – משחק אינדי חדש ומעניין

רעיונות חדשים הם בדרך כלל דבר טוב. ככה העולם מתקדם, כשמישהו חושב על רעיון שלא היה לפי כן ובונה משהו חדש. מצד שני, הרבה פעמים הרעיונות האלה טובים מאוד על הנייר, אבל קורסים בביצוע. אין דוגמה טובה יותר לבעיה הזאת ממשחקי מחשב. הרבה פעמים יש לנו משחק חדש עם קונספט מעניין שעוד לא ראינו, אבל שבשלב הביצוע פשוט קורס ולא עובד כמו שצריך. מצד שני, לפעמים זה כן עובד, ואז אנחנו בדרך כלל זוכים למשהו מיוחד ונהדר. בואו נקווה ש-ECHO יהיה מהסוג השני.

אולפן האינדי Ultra Ultra מקופנהגן, דנמק, שיחררו טריילר למשחק הראשון והמעניין שלהם ECHO. מדובר בהרפתקת מדע-בידיוני בגוף שלישי בה נשלוט בדמותה של En, נוסעת בחלל שמגיעה לארמון מסתורית שנראית כאילו לקוחה מתקופה עתיקה יותר. אבל דברים אינם פשוטים כפי שהם נראים, והארמון עצמו משמש בתור האויב הגדול של המשחק. הוא לומד את יכולותיה של En, ועל בסיס זה יוצר לה כפילים – Echoes. הכפילים ילמדו מהפעולות שהשחק יבצע במהלך המשחק ויחקו אותן. שחקן שיבחר להשתמש בכוח ונשקים כדי להתקדם יאלץ להלחם באויבים אלימים לא פחות ממנו. ואילו שחקנים שיעדיפו להתחמק ולהתגנב ימצאו את האויבים מתחבאים להם בצללים. הארמון תמיד לומד, תמיד מתקדם, ותמיד נמצא ביתרון. הסיכוי היחיד לשרוד הוא לפעול בהפסקות חשמל מתוזמנות בהן הארמון משדרג את הכפילים אותם יצר כדי להתקדם כמה שיותר, כיוון שכשהארמון יחזור לפעולה הוא יהיה אפילו יותר קטלני מבעבר.

אם כל זה נשמע לכם מעניין, בוודאי תשמחו לדעת ש-ECHO מגיע ממש בקרוב – 19 בספטמבר, ויהיה זמין לשחקני ה-PS4 והמחשב האישי במחיר זול יחסית של 18.99 יורו בלבד.

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה