שחקני אנולה הולמס חוגגים את סיום צלומי הסרט השני

מילי בובי בראון ולואי פרטרידג' חוגגים את סיום צילומי הסרט אנולה הולמס 2 עם ריקוד בציוץ החדש שNetflix פרסמה.

אמנם אין לנו הרבה מידע על סרט ההמשך ללהיט אנולה הולמס שיצא בNetflix בשנת 2020, אבל אנחנו יודעים שהוא יתרחש זמן קצר לאחר אירועי הסרט הראשון. בהתבסס על הרומנים הפופולריים לילדים ונוער מאת ננסי ספרינגר, הסרט הראשון עקב אחר אנולה כשיצאה לחשוף את התעלומה מאחורי העלמותה הפתאומית של אמה יודוריה (הלנה בונהם קרטר). בעוד אנולה מתחילה לרחרח אחר עקבותיה של אמה, היא נתקלת בטיוקסברי (לואי פרטרידג'), לורד צעיר שמסתתר ממשהו בעצמו. בזמן שאנולה מסתובבת ברחבי לונדון, מנסה להתחקות אחרי אימה ולעזור לטיוקסברי, אחיה הגדולים המפורסמים, שרלוק (הנרי קאוויל) ומייקרופט (סם קלפלין), מסנים למצוא את אחותם הבעייתית כדי להחזיר אותה הביתה.

אז מה עשתה אנולה מאז הסרט הראשון? בתחילת דצמבר, Legendary Comics YA הודיעו שהם יוציאו רומן גרפי בשם Enola Holmes: Mycroft's Dangerous Game כדי לגשר על הפער בין הסרט הראשון לשני. הרומן, שעתיד לצאת  ב-23 באוגוסט, יעניק למעריצים תעלומה חדשה שהבלשית האהובה עליהם תצטרך לפתור, כאשר אנולה חוקרת את חטיפת אחיה, מייקרופט, בידי קבוצת אנרכיסטים. היא תחבור לטיוקסברי ולדמות חדשה בשם שאג כדי לפתור את הפשע ולהחזיר את אחיה הגדול הביתה בשלום.

Netflix UK & Ireland פרסמה הצצה מסט הצילומים של הסרט בו מילי ולואי מסיימים לצלם את הסצנה האחרונה שלהם בסרט:

אנחנו לא יודעים מתי הסרט מתוכנן לצאת אבל אנחנו כן יודעים שמלבד בובי בראון ופרטרידג', אל סרט ההמשך יחזרו הנרי קאביל, הלנה בונהם קרטר, אדיל אקטר וסוזן ווקומה. בנוסף לפרצופים המוכרים, נזכה להכיר גם דמויות חדשות שישוחקו על ידי שרון דאנקן-ברוסטר (חולית), דייוויד ת'יוליס ( הארי פוטר), האנה דוד (נצחים), אבי הרן (הברית), גבריאל טירני וסראנה סו-לינג בליס. (בלפסט).

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה