הפרק ה-2 של חבילת ההרחבה ל-Assassin's Creed Odyssey זמין כעת

Shadow Heritage הוא שם הפרק ה-2 של חבילת ההרחבה למשחק Assassin's Creed Odyssey.

לאחר המתנה די ארוכה, הפרק השני בחבילת ההרחבה Legacy of The First Blade זמין כעת להורדה ולרכישה, למשחק Assassin's Creed Odyssey. הפרק זמין עבור כל הפלטפורמות, והעלילה בו רק הולכת ומסתבכת עוד יותר.

מכתב מ-Darius מוביל אותנו לחקור תעלומה מיסתורית, בה אנחנו פוגשים באיום חדש פנים אל פנים. אותו איום מדובר היא לא אחרת מאשר Tempest בכבודה ובעצמה. המוח העומד מאחורי קרבות ים אימתניים ובעלת פיקוד של צי ימי משלה. באמצעות טכניקות הלחימה הימיות המוצלחות שלה ונשק קלטני במיוחד, היא לא תעצור עד שהיא תגרום לנו להגיע אל מותינו.

כמו בפרק הקודם, גם הפעם אנחנו זוכים לקבל יכולת חדשה עבור כל ענף בעץ היכולות שלנו. בפרק הקודם הייתה זו יכולת חדשה עבור ענף ה-Assassin שלנו. בפרק הנוכחי אנחנו נזכה לקבל יכולת חדשה בשם Rapid Fire עבור ענף ה-Hunter שלנו. יכולת זו תאפשר לנו לירות חיצים במהירות רבה, ללא הצורך בטעינה מחדש. המהירות תעלה בכל פעם שנעלה רמה, ככה שמדובר ביכולת חשובה וקריטית, לא רק עבור מי שמייחס חשיבות ליכולות הצייד של הדמות שלו.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

כמובן שבשביל לשחק ב-Shadow Heritage יהיה עלינו לסיים קודם כל את הפרק ה-1, Hunted, את פרק 7 של העלילה המרכזית של המשחק ועל הדמות שלנו להיות ברמה 28 ומעלה.

אז למי מכם שעדיין לא רכש את ה-Season Pass של המשחק, אולי כדאי שיחשוב על זה שוב. הוא מקנה לכם גישה עבור כל הפרקים בחבילת ההרחבה של Legacy of The Blade ואת חבילת ההרחבה של The Fate of Atlantis. נוסף לכך ה-Season Pass כולל בתוכו גרסת Remastered של המשחק Assassin's Creed 3 וגרסת Remastered של Assassin's Creed Liberation, שיהיו זמינים במהלך חודש מרץ. את כל זה זוכים לקבל בעלות של 29.99£, ככה שזו עסקה די שווה.

מה אתם חושבים על הפרק השני בחבילת ההרחבה העצומה הזו? האם ציפיתם לראות משהו אחר? מה יצפה לנו בפרק הבא של חבילת ההרחבה? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה