סיקור ESCAPE ROOM "אטלנטיס" – כבר לא כל כך אבודה

החלטנו לצאת למסע ביום שישי בצהריים ולבקר בחדר הבריחה "אטלנטיס" של חברת Escape Room בנסיון להיות צוות החוקרים שבאמת יצליח וימצא את העיר האבודה, האם הצלחנו? תגלו בהמשך.

חדרי הבריחה החלו לצוץ פה ושם לפני מספר שנים וכיום יש כמה חברות מוכרות כאשר חברת Escape Room ביניהן.
אנחנו באתר גלקסיית המחשבים חשבנו שכדאי להציג עבורכם כמה חדרים של החברה כדי לעזור לכם לבחור את החדר שהכי תהנו בו, אז אתם מוזמנים לקרוא את הסיקור שלנו לחדר הבריחה "מיונים למוסד" ואת הסיקור של "הוטל קליפורניה".

תפאורה ומיקום:
חדר הבריחה "אטלנטיס" ממוקם בעיר אשקלון ברחוב הנוטרים 1, המיקום קצת מבלבל כאשר תתקלו בשילוט שלא ממש קשור לחברה, אך אם תחפשו הייטב תמצאו ספריי באיזור החנייה שאומר "אטלנטיס", כך תדעו שהגעתם למקום הנכון.

בשביל להכנס אל החדר תאצלו לרדת בכמה מדרגות בודדות ולחכות לצוות שיפתח עבורכם את הדלת, ולאחר הכניסה כמו תמיד תתקלו בסביבה נעימה ובקבלת פנים חמימה.
כמו תמיד הלובי של חדר הבריחה מאובזר בשתייה ו"נשנושים" כדי להנעים את ההמתנה לזמן המשחק שלכם.

כמובן לאחר הדרכה קצרה נכנסנו אל החדר והבנו שהושקעה בו מחשבה רבה, אם מדובר בטפט או במוזיקה וקריינות מעולים שעוזרים לכם להכנס לאווירה.
במהלך כל החוויה בחדר תתקלו באביזרים וכלים שממש ואפילו משימות שיגרמו לכם להרגיש כאילו אתם באמת צוות חוקרים שמגיע עם משימה אחת וחשובה.

אווירה ועלילה:
כמובן שלא נוכל לספר לכם על מה שבאמת קורה בחדר כי אז אתם לא תהנו, אך חשוב שתדעו לאן אתם נכנסים.
למי שלא יודע, אטלנטיס הייתה עיר שבה חיו תחת שלטון אלים יוונים, בזכותם התושבים חיו בעושר ושגשוג עד שהגיע היום בו התושבים החליטו שהעושר הקיים כבר לא מספיק להם וחשבו שלגנוב ולפגוע יעזור להם להשיג עושר רב יותר ולקבל מעמד חשוב יותר.
האלים זעמו והביאו חורבן על העיר והשקיעו אותה במעמקי הים, מאז האגדה מספרת שצוותי חוקרים ממשיכים לחפש אחר העיר האבודה ללא כל הצלחה.
עליכם לקחת את דמותם של חוקרים ולצאת למסע שימשך שעה (או פחות) בכדי לאתר את העיר וכמובן להצליח גם לחזור ממנה בשלום.
עם ההתקדמות במשימות אתם תוכלו לשים לב שגם העלילה מתקדמת בהתאם ושהתפאורה משתנה.

הגינות החידות:
כדי "לדרג" את המשימות והחידות בחדר אנחנו מסתכלים אחורה על מגוון החדרים בהם ביקרנו.
יצאנו מהחדר אחרי כמעט 40 דקות, אך את מרבית הזמן העברנו על המשימות הראשונות כאשר שם הראש עוד לא ממש הצליח לחבר את כל החלקים בכדי לבנות את ההרפתקה.
לאחר כמה נסיונות וכמובן עם התקדמות בחידות, הצלחנו להבין את סגנון החידות ולבסוף הכל רץ בהרבה יותר קלות.

לסיכום, חדר הבריחה "אטלנטיס" הוא חדר מהנה אך קל יותר משאר החדרים בהם ביקרנו, הוא יתאים ממש בתור חוויה ראשונה בסגנון הבילוי שנקרא חדרי בריחה.
צוות PCGalaxy מודה מקרב לב לחברת Escape Room שנתנה לנו את ההזדמנות ולבוא לסקר את חדר הבריחה שלהם ואנו נשמח לראות עוד בעתיד.

פרטים טכניים:
אז כמה זה עולה? לקבוצה של 2 אנשים המחיר יהיה כ-120 ש"ח לאדם, ל-3 אנשים המחיר יהיה 100 ש"ח לאדם ולקבוצה של ארבעה המחיר יהיה 90 ש"ח לאדם. כמובן שהחדרים יכולים להכיל קבוצות גדולות יותר ולמעוניינים אני משאיר לינק לפרטים. חשוב לציין שמדובר בהזמנה מראש לחדרים וקיימת הנחה לחיילים בעלי חוגר וילדים מתחת לגיל 6 נכנסים חינם, אז כדאי שתביאו את החברים שלכם.

להזמנת מקום: http://www.escaperoom.co.il
מספר הטלפון של החדר: 072-399-4838
מייל של החדר לבירור פרטים: [email protected]

 

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה