המשחק לניידים Everspace בדרך אל קונסולת ה-Switch!

Rockfish Games יוצרי המשחק Everspace בתהליכי ייצור של המשחק בשביל ה-Switch

המשחק Everspace יצא עד כה לכל הפלטפורמות למעט ה-Switch וה-PS4 (שמקבל את המשחק בתכלס במאי השנה). תחושת הקיפוח עולה כשאין בעצם מועד שחרור בשביל ה-Switch אבל אל חשש כי המנכ"ל של Rockfish Games אישר שהם מחפשים דרך להכניס את המשחק אל עולם ה-Switch.

המנכ"ל אמר

כי התפיסה של Nintendo, להציע חווית משחק ניידת ועם זאת לשמור על איכות גבוהה של משחקים, אכן הוכיח את עצמו בכמה מובנים.

והוסיף

המהות של Nintendo היתה תמיד לספק חווית משחק ניידת מעולה עם מחירים גבוהים על מנת למנוע את ההצטברות של משחקים ניידים אחרים פחות טובים. ההצלחה של ה-Switch אכן הייתה נכונה ואנחנו התחלנו לבדוק אפשרויות להכניס את Everspace לפני כמה שבועות

נכון לעכשיו אין מידע על תאריך שחרור, מחיר או כמה התקדם הנושא אבל מי שרוצה, המשחק נכון לכרגע זמין למחשב ול-Xbox One. המשחק מכיל הרבה עדכונים ותיקונים עם הרחבות שניתן לרכוש בכסף אנושי אמיתי, מכיל משימות נוספות, דמויות, כלים, כלי נשק ועוד ועוד ועוד!

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

השאר\י תגובה