מוות אכזרי 4 בפיתוח בלי אש וויליאמס

סדרת סרטי "מוות אכזרי" שסם ריימי יצר חוזרת לסרט רביעי בסדרה אבל בלי הכוכב האהוב שלה

ברוס קמפבל אולי היה ידוע לחלקנו בתור מלך הגנבים אטוליקס בסדרות של הרקולס וזינה משנות התשעים, אבל אין ספק שהתפקיד האייקוני ביותר של קמפבל שהפך אותו לאגדה בקהילת הגיקים היה תפקידו בתור אש וויליאמס בסרט "מוות אכזרי".

לפני מספר שנים, השחקן הותיק חזר לתפקיד פעם נוספת תחת היוצר שלה, סם ריימי, בסדרת טלוויזיה, אך סדרה זו הגיעה לסיומה בסוף העונה השלישית עם סיום פתוח שהשאיר את המעריצים של סדרת הקאלט צמאים לעוד, ובכן, הם יקבלו עוד מהכותר אבל לא מברוס.

סרט רביעי בסדרת הסרטים (בלי להתחשב בחידוש שיצא ב-2013) בשם Evil Dead Now מתוכנן לצאת ומפותח על ידי קמפבל וסם ריימי, ביחד עם הבמאי לי קרונין. אבל קמפבל לא יככב בסרט החדש, ובמקום זאת תככב בו כוכב צעירה חדשה, בדומה לחידוש. קמפבל אמר במהלך ראיון:

מנקודה זו והלאה, הם צריכים להיות סרטים בפני עצמם. משהו שבסדר, ומשחרר. יכול להיות לך גיבורים שונים, גיבורות שונות במקרה הזה. הסרט הזה הולך להיות קצת יותר דינמי. אנחנו רק רוצים לשמור על הסדרה עכשווית, והמנטרה היא, באמת, שהגיבורים והגיבורות הם רק אנשים רגילים. זה מה שאנחנו הולכים להמשיך.

הציטוט לקוח מהלינק הבא.

בזמן שישנם מעריצים שיסלדו את ההחלטה לליהוק אישה בתפקיד גברי כל כך אייקוני (כמו שראינו עם "מכסחות השדים" ו"שליחות קטלנית: גורל אפל"), ריימי הראה כבר ניסיון בעבר לכתוב דמויות נשיות מגניבות ומורכבות, ככה שמעריצים של הבמאי יודעים שהאופן שבו תכנס כוכבת לנעליו של קמפבל יהיה מוצלח, בעיקר עם שניהם מוערבים בתהליך.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש