סטלון מאשר שהפקת The Expendables 4 יוצאת לדרך

The Expendables 4, הסרט ככל הנראה האחרון בסדרת סרטי האקשן הנוסטלגית, מתחיל הפקה.

סדרת הסרטים The Expendables, שאיחדה לנו את כל כוכבי האקשן של שנות ה-90 כמו חבילת דינמטים יפה קשורה בכדורים, חוזרת לסרט אחד נוסף וכפי שדיווחנו בכתבה קודמת, The Expendables 4 יהיה הסרט האחרון בסדרה המלאה ברובים ופיצוצים.

סדרת סרטי האקשן שהביאה לנו איחוד בין כוכבי הקולנוע שגדלנו עליהם כל קיץ ורק חלמנו על לראות אותם יחדיו, הכניסה עד כה כמעט 800 מיליון דולר, אז זה היה רק עניין של זמן עד שסרט רביעי בסדרה יצא (אפילו שסטלון מזדקן בקצב מהיר כאילו האיגרופים שחטף ברוקי סוף סוף הגיעו אליו), למרות שהסרט האחרון היה סוג של כשלון מסחרי עקב דליפת הסרט 3 שבועות לפני הבכורה והביקורות הרעות שקיבל, ידענו שהגברים המלאי שרירים וקמטים האלו לא יוכלו להגיד "לא" לצ'ק נוסף שהם מקבלים על כל פגישת מחזור ולקהל תמיד יש את החשק הנוסטלגי של לראות אותם עוד פעם אחת.

סטלון אישר כי הסרט מתחיל הפקה דרך סרטון פייסבוק, הוא אומר שהם הולכים לעשות את הכי טוב שהם יכולים, יתחילו להתארגן על לצלם את הפרויקט וטען שהוא הולך לתת למעריצים משהו יוצא דופן, כמו שהם רוצים (כמה יוצא דופן יכול להיות עם חבורת פנסיונרים עם רובים ורימונים?! לא יודע אבל אני זורם).

אחרי שהסרט הקודם היה מגיל 13 ומעלה, עם הרבה פחות אלימות ושחקנים צעירים יותר שככל הנראה היו אמורים לקחת פיקוד על הסדרה, אפילו סטלון אמר שהניסיון שלהם למשוך קהל רחב יותר עם שינויים אלו היה טעות נוראית, אז יכול להיות שמתוכנן על סרט אקשן מגיל 18 עם כל הותיקים שאנחנו אוהבים יחד עם דם ופיצוצים.

אם באמת סטלון מתכנן להביא למעריצים מה שהם רוצים אז שיביא לנו את כל כוכבי האקשן של הילדות שלנו, איפה ג'קי צ'אן? איפה סטיבן סיגל? קורט ראסל? ניקולס קייג'? הם צריכים להשתתף אם זה באמת הסרט האחרון בסדרה, ואתם לא חושבים שזה יהיה חותמת נחמדה לנוסטלגיה שלנו אם גארי אולדמן ישחק את הרע? הבן אדם שלט בשנות ה-90 בתור הרע והיום הוא משחק אנשים טובים, כך שזה יהיה שינוי מרענן לראות אותו שוב צועק על כולם.

עד כה אין לנו חדשות על מי ישחק בסרט האחרון בסדרה, רק שהוא מתוכנן ב-2018 ואני מחכה בקוצר רוח לחדשות נוספות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה