סרט אדפטציה למשחק האימה האהוב F.E.A.R. בפיתוח

התסריטאי של סרט ה-Mortal Kombat העתידי עובד על סרט אדפטציה למשחק האימה F.E.A.R.

אחד הסימנים לכך שתופעת הגיימינג פופולרית מתמיד זה העובדה שסרטי אדפטציה למשחקי וידאו ממשיכים לצאת כל שנה בקצב מלא, למרות אכזבות של סרטים כמו "וורקראפט" ו"אמונת המתנקש" גם מסחרית וגם ביקורתית. אולפנים יודעים שמשחקי וידאו הם פשוט מקור נוסף להצלחה כספית בקולנוע. לכן זה לא מפתיע שסרט על סדרת המשחקים F.E.A.R. כעת בפיתוח.

כאשר משחק היריות האימתי של Monolith Productions יצא ב-2005, הוא זכה לתגובות חיוביות מהשחקנים והמבקרים תודות לשילוב של האקשן בגוף ראשון והסביבה המצמררת של המשחק. המשחק קיבל שני משחקי המשך ב-2009 ו-2011, שאולי לא זכורים באור טוב כמו המשחק הראשון אבל עדיין הצליחו לתת לנו חווית משחק נהדרת.

העלילה של סדרת המשחקים עוקבת אחרי ארגון F.E.A.R. (או First Encounter Assault Recon), שתפקידו לטפל במשימות מסוכנות שכוללת אלמנטים על-טבעיים, בין אם זה חיילי על או שליטה מוחית, הסדרה ראתה הרבה אלמנטים מוכרים מז'אנר המד"ב.

כעת, אתר Machinima הכריז על שותפות עם התסריטאי גרג רוסו, שכבר עובד על סרטי אדפטציה למשחק Mortal Kombat ולמשחק Resident Evil, על מנת לפתח אדפטציה למשחק F.E.A.R. רוסו הגיב על ההכרזה:

ל-F.E.A.R. יש מקום מיוחד קרוב לליבי. אני נרגש להביא את התשוקה שלי לפרויקט זה ופרויקטים עתידיים, ואני לא יכול לחכות לראות לאן השותפות שלנו תגיע.

לסדרת המשחקים יש בהחלט פוטנציאל כסרט, למרות שאני מאמין שסדרה יכלה להתאים יותר בתור עיבוד כלשהו למשחקים. אבל בכל מקרה, זה יהיה מעניין לראות אם נקבל איזשהו עיבוד נאמן למשחק האימה האהוב או שאימה יהפוך לפעולה כמו שראינו בסדרת סרטי "הרוע שבפנים".

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה