התמוטטות בית הקלפים – כל החדשות סביב ספייסי

מה הולך לקרות לסדרת הפוליטיקה המצליחה ביותר בטלוויזיה “בית הקלפים”?

נראה שהסדרה “בית הקלפים” ממשיכה לחטוף מהלומות עקב ההאשמות המסעירות המקיפות את קווין ספייסי, כוכב הסדרה שמגלם את פרנק אונדוורד, אז החלטנו לרכז עבורכם את כל החדשות והפרטים שנחשפו עד כה ומה יהיה עתיד סדרת הפוליטיקה האהובה של Netflix ו-MRC.

הכל התחיל עם האשמות שהגיעו משחקן Star Trek: Discovery אנתוני ראפ, שכביכול הוטרד על ידי ספייסי במסיבה ב-1986, שנה שבה שניהם שחקו בברודווי. לפי הסיפור, ספייסי בגיל 26 ערך מסיבה בדירתו וראפ הגיע בתור אחד האורחים והיה האחרון שנשאר. לפי דבריו של ראפ, ספייסי השיכור לקח אותו נגד רצונו לחדר השינה, שם אותו על מיטתו וניסה להטריד אותו מינית. ראפ ברח מהדירה לפני שמשהו קרה.

ספייסי מיהר להגיב להאשמות אלו ואמר שאיננו זוכר את האירוע ומתנצל על התנהגותו השיכורה, ובסוף ההצהרה הוא החליט לצאת מהארון לעיני העולם בתור הומוסקסואל, מעשה שהרבה רואים כניסיון של השחקן הותיק למשוך את תשומת הלב אליו מאשר אנתוני ראפ.

יוצר הסדרה “בית הקלפים” ביו ויליאמון הגיב להצהרות ספייסי:

הסיפור של אנתוני ראפ מאוד מטריד. במהלך התקופה שעבדתי עם קווין ספייסי על בית הקלפים, אף פעם לא ראיתי ולא הייתי מודע להתנהגות לא הולמת על הסט או מחוץ לסט. למרות זאת, אני לוקח ברצינות את הדיווחים האלה ואני תומך באומץ הלב של מר. ראפ.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

נראה שויליאמון לא ידע מה קורה בסט הסדרה שלו, כי מיד אחרי שהאשמות נגד ספייסי נהיו פומביות, הרבה אנשי צוות של הסדרה התראינו עם CNN וחשפו שהם כולם הוטרדו על ידי זוכה האוסקר בדרכים נוראיות, ופחדו עד כה להגיד משהו בגלל קשריו של השחקן והיותו אחד המפיקים בפועל של הסדרה.

מיד אחרי חשיפה של כל האשמות אלו, חברת Netflix שיחררה הצהרה שההפקה של העונה השישית של הסדרה נעצרת.

MRC ו-Netflix החליטו להשהות את ההפקה של העונה השישית של בית הקלפים, עד הודעה חדשה, לתת לנו זמן לנתח את המצב הנוכחי ולטפל בדאגות כלשהן של אנשי הצוות שלנו.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

אחרי הצהרה זו, חברת Netflix ניתקה כל קשר שלה עם השחקן והוא פוטר מ”בית הקלפים”. בנוסף, החברה הפיקה סרט בשם Gore בו הוא משחק וביטלה את שלב סוף ההפקה של הסרט.

Netflix לא תיקח חלק בהמשך ההפקה של “בית הקלפים” עם קווין ספייסי. אנחנו נמשיך לעבוד עם MRC בזמן תקופת ההשבתה הזו כדי להעריך את הדרך שבה נתקדם. אנחנו גם החלטנו שלא להמשיך עם השחרור של הסרט Gore, שבסוף הפקה, בכיכובו והפקתו של קווין ספייסי.

נראה שזה באמת הסוף של “בית הקלפים”, משהו שכלל הנראה היה קורה בסוף העונה השישית בגלל שלא נשאר עוד אפשרויות עבור התקדמות העלילה. אבל לפי דיווח חדש, Netflix ו-MRC בודקים את האפשרות של סדרות ספין אוף, בדומה למה שעשו עם הסדרה “האישה הטובה”.

בכל מקרה, זה מאכזב לראות את נפילתו של פרנק אנדרווד בצורה כזאת ספונטנית ולשמוע אישומים מזעזעים ומביישים שכאלו נגד אחד השחקנים הנחשבים של הוליווד.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *