מה שפיט היינס אומר לנו בציוציו האחרונים

Fallout 4 – ההרחבות אושרו על ידי Bethesda

השאלה הזו תמיד רצה ברשת מאז ש- Fallout 4 יצא, האם Bethesda יספקו למשחק הרחבות?
אז יש לנו חדשות, כי פורסמה תוכנית ההרחבות למשחק ותהיו בטוחים שהתוכן שיגיע הולך לשפר את חווית המשחק בהרבה!

על פי מה ש-Bethesda אמרו, Fallout 4 יקבל הרחבות בגלים, עד כה נחשפו רק שלושה הרחבות שהראשונה מבניהם תגיע כבר בחודש הבא.
כמו כן, יש לציין שההרחבות יגיעו עם תאימות מלאה לכל הקונסולות יחדיו, בלי שום בלעדיות מיותרת.

  • Automatron – תצא במרץ 2016, תעלה 9.99$ ותוסיף אויבים רובוטיים שתוכלו לחסל ב-Commonwealth.
    בנוסף, תוכלו לקחת את החלקים שלהם ולבנות לעצמכם עוזרים רובוטיים משלכם.
  • Wasteland Workshop – אפילו תהיה זולה מהקודמת, תעלה 4.99$ ותגיע באפריל.
    ההרחבה תאפשר לשחקנים ליצור כלובים משלהם ובאמצעותם ליצור מלכודות ולתפוס מגוון זנים של ייצורים שתתקלו בהם ב-Wasteland – מ-Dethclaws עד Raiders, ועוד הרבה. ההרחבה הזו תוסיף מגוון אפשרויות בנייה והתיישבות למשחק.
  • Far Harbor – תגיע במאי ותהיה ההרחבה הגדולה ביותר שתגיע ל-Fallout 4 בגל הראשון. היא תעלה 24.99$ ותשלח אתכם להרפתקה חדשה באי המסתורי של Far Harbor על שפת הים של Maine.
    Far Harbor היא ההרחבה הכי גדולה ש-Bethesda איי פעם עבדו עליה, היא תוסיף אזור חדש שבו תוכלו להסתובב, עם מתיישבים חדש, משימות חדשות, יצורים חדשים נגדם תוכלו להלחם ובקיצור עוד המון !!!

חשבתם שהחדשות יגמרו פה? ממש לא, בנוסף להרחבות כעת ידוע לנו שמחיר ה-Season Pass של המשחק יעלה מ-30$ בקפיצה חדה ל-50$, החל מחודש מה-1 למרץ.
אם בעבר רכשתם את ה-Season Pass או תרכשו עד התאריך המוזכר למעלה, דעו שתקבלו את כל התוכן ואת כל החידושים כפי שהובטח לכם ללא שום תוספת תשלום, אך כמובן שאם תמתינו תאלצו לשלם מחיר מלא של 50$.
הסיבה העיקרית כמובן להעלאת המחיר היא ש-Bethesda הבטיחו לספק מגוון רחב של תכנים במשך כל שנת 2016, ועד כה נראה שהם עשו את זה נחמד עם שלושת ההרחבות הראשונות שנחשפו, כמו כן צוין שכל התוכן שישוחרר יעלה בסופו של דבר (יחדיו) כ-60$.

בנוסף לחדשות הכל כך מהנות ומעניינות, נחשף גם ש-Bethesda יערכו בדיקות בטא סגורה להרחבות, לבדיקות הללו תוכלו להירשם כאן, החברה תבחר מהנרשמים ותספק להם גישה מוקדמת וחינמית להרחבות.
הבדיקות יהיו זמינות לכל הקונסולות ויאפשרו לבודקים ליהנות מהגרסה הסופית והמלאה של כל הרחבה.

נסיים את חבילת החדשות הזו עם ידיעה נחמדה שמספרת לנו על כך שיגיעו מגוון עדכונים למשחק בקרוב ושהחברה מצוות הפיתוח דואגים לנו ל-Creation Kit שעליו הובטח שנקבל בידע בשבועות הקרובים.
גשו, הירשמו לבדיקות הבטא וספרו לנו בתגובות אם התקבלתם או לא, וכמובן שתפו חוויות !

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה