פרטים חדשים על ההרחבה והעדכונים ל-Fallout 4

Fallout 4 היה אחד מהמשחקים המצופים ביותר בשנה שחלפה, כאשר הוא צבר לא מעט מעריצים והרחבה שהוסיפה הרבה פרטים למשחק. עכשיו, Bethesda שחררה פרטים חדשים על חבילת ההרחבה הבאה שתצא למשחק, ועל מצב ההישרדות החדש.

fallout-4-mod-1-3

קודם כל, נתחיל ממצב ההישרדות:

מצב ההישרדות החדש ב-Fallout 4 משנה כמה דברים במשחק. כל הדרכים המסורתיות לשמירת המשחק בוטלו, ואתם יכולים לשמור רק על ידי שינה למשך של לפחות שעה. בנוסף לכך, Bethesda ביטלה את אפשרות ה-Fast Travel, ועכשיו האויבים במשחק יעשו לכם יותר נזק ממקודם (בהצלחה בהתמודדויות עם Deathclaws למיניהם).
לעומת זאת, יש דרכים להחזיר מלחמה תודות להטבת האדרנלין, שמחזקת לכם את ההתקפה, כאשר אתם צוברים חמישה אחוזים ממנה בכל חמש הריגות שונות של אויבים, כשהאחוז המרבי שאתם יכולים להגיע אליו הוא חמישים אחוזים.

למרות זאת, אם אתם ישנים אז רמת האדרנלין בגוף תרד, ואתם תצטרכו להתמודד עם בעיות אחרות כמו רעב, צמא, כשלים חיסוניים (איתם אתם יכולים להתמודד באמצעות RadAway) ועוד. במצב זה, אפילו לדברים כמו ערכות עזרה ראשונה וקליעים יש עכשיו משקל, וזה מכריח אתכם לנצל את המקום שיש לכם ב-Inventory באופן יותר חכם וזהיר.
אתם יכולים לקרוא על הדבר בהרחבה בבלוג הרשמי של המצב הזה. עדיין אי אפשר לדעת מתי מצב ההישרדות יגיע רשמית למשחק הן לקונסולות והן למחשב האישי, מאחר והוא נמצא כרגע בבטא בלעדית עבור Steam, אבל אתם יותר ממוזמנים להישאר מחוברים אלינו ולהתעדכן עליו!

Fallout-4-Far-Harbor-Screen

ועכשיו נעבור לחדשות היותר מרגשות, ההרחבה החדשה, הנקראת "Far Harbor" כנראה תהיה יותר גדולה מהרחבת "The Shivering Isles" עבור Oblivion!

Bethesda שחררה את ההרחבה Automatron לפני מעט זמן, ובזמן שיש ויכוחים של "אם ההרחבה אכן שווה את הכסף", היה תוכן די מגניב ששיפר את חווית המשחק והוסיף הרבה אפשרויות אליו. עבור שחקני Fallout 4 יותר הארדקור שרוצים עוד, Far Harbor כנראה יעניין אותם יותר כאשר הוא ישוחרר במאי. ההרחבה תוסיף אזור חדש לגמרי עם סיפור חדש, משימות צדדיות והרבה יותר. כמה גדול זה כבר יכול להיות? לפי פרסום של פיט היינס, ראש מחלקת יחסי ציבור וסגן ראש מחלקת השיווק ב-Bethesda ברשת החברתית Twitter, האזור הזה יותר גדול מההרחבה "The Shivering Isles" שיצאה למשחק המצוין "The Elder Scrolls 4: Oblivion".

Far Harbor יעלה בסביבות ה-25 דולר כשיצא במאי. עוד תוסף שיגיע הוא ה-Wasteland Workshop, שיאפשר לשחקנים לקיים קרבות בין מפלצות. ואם זה לא מספיק לכם, כלי ה-modding הרשמיים למשחק יצאו גם הם בחודש הבא.

Fallout-4-Far-Harbor-Art

מה אתם חושבים על ההרחבה? מה אתם חושבים על מצב ההישרדות החדש שיצא? תנו לנו לדעת בתגובות, והישארו מחוברים אלינו כדי לקבל חדשות על Fallout 4 ועל התוכן שיצא לו!

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה