מצב הישרדות ל-Fallout 4 ב-Steam Beta מהשבוע הבא

Fallout 4 קיבל לאחרונה את ההרחבה הראשונה שלו עם Automatron, אך ישנם עוד הרבה דברים לצפות עבורם, לפחות לשחקנים במחשב האישי.

אחרי ש-Bethesda התגרתה בשחקנים עם מצב ההישרדות שיכנס לבטא ב-Steam "בקרוב", ב-Twitter של המפתחת צויץ כי "הפאץ' של מצב ההישרדות ב-Fallout 4 אמור להיכנס לבטא של Steam בשבוע הבא"

ברמה העקרונית, שחקנים שברשותם יש את Fallout 4 בפלטפורמת Steam שעל המחשב האישי, יכולים לבחור להיכנס אל הבטא כאשר העדכון יעלה בשבוע הבא. הפרטים על מצב ההישרדות החדש נחשפו לפני כן, כאשר נחשף כי יש שיפורים כגון עייפות שמשפיעה על הבריאות הכללית של הדמות במשחק, אין שמירה אוטומטית או Fast Travel, ואין את ה-Adrenaline Perk שנותן לכם יותר כוח הרסני ככל שאתם הורגים יותר אויבים בהצלחה. Bethesda גם אמרה שיהיו עוד אפשרויות במצב זה, שאותן נגלה בשבוע הבא.
מצב ההישרדות יצא סופית לכל הפלטפורמות כאשר הוא יקבל מספיק בדיקות ב-Steam, ועד אז, אתם מוזמנים להתחבר אלינו כדי לקבל עוד מידע עליו ועל עוד דברים נוספים הקשורים ל-Fallout 4.

Fallout 4

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה