בית / חדשות / FAR CRY 4: טריילר הסיפור

FAR CRY 4: טריילר הסיפור

Ubisoft שחררה היום טריילר חדש למשחק-  Far Cry 4 ובו היא מעניקה לנו הצצה מיוחדת לעלילת המשחק החדש שלה.

FAR CRY 4-הסיפור:

המשחק מתרחש ב-kyrat, אזור מרוחק הממוקם בצמרת הרי ההימלאיה: החל ממישורים נרחבים ויערות,עד להרים המושלגים,שחקנים יטיילו במקומות מגוונים כפי שהם מתוארים.עם זאת,המקומות המרהיבים הללו נהרסו על-ידי מלחמת האזרחים שהתרחשה שם.זמן ארוך לאחר שפאגאן מין עלה לשלטון,המאבק בין צבאו לבין המורדים ממשיך.אפילו הגולדן פאת’,הקבוצה כנגד הדיקטטורה של פאגאן מין,לא חופשייה מסכסוכים פנימיים כאשר סאבאל תומך במנהגים מסורתיים,בזמן שאמיטה נלחמת כדי לפתוח את ארצה לחדשנות.

השחקן ישלוט בדמות בשם אג’אי,בחור צעיר שקשור להיסטוריה של kyrat יותר ממה שהוא יודע.הוא חוזר לבית מולדתו כדי למלא אחר משאלתו האחרונה של אימו,אך ההחלטות שהוא מקבל במהלך מסעו ישפיעו רבות על הקונפליקטים המתרחשים שם.

ב-FAR CRY 4,השחקנים יחוו את המשחק הכי עשיר ומרתק בסדרה כאשר הם יכנסו לתוך העולם הפתוח הענק והמרהיב של המשחק.שחקנים ימצאו את עצמם ב-kyrat, מקום עוצר נשימה,מסוכן ואזור פראי של ההימלאיה שנמצא תחת שלטונו של מלך רודני.בשימוש של מבחר עצום של נשקים, כלי-רכב וחיות,השחקנים יחוו את הסיפור האישי של כל אחד ואחד מהם בצוך העולם הפתוח האקזוטי של המשחק.

בפיתוח של Ubisoft Montreal,בשיתוף פעולה של אולפני Ubisoft אחרים,FAR CRY 4 יהיה זמין לכל העולם ב-18 לנובמבר לפלטפורמות ה-ps4,ps3,xbox one,xbox 360 ול-pc.

תודה רבה להד-ארצי על המידע המסופק.

אולי יעניין אתכם-“עולים שלב- הטריילר של Ubisoft באולמות הקולנוע”

CDKEY4

 

אודות אור ברזילי

Avatar

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *