חבילת ההרחבה Lost on Mars מגיעה ל-Far Cry 5

חבילת ההרחבה Lost on Mars ל-Far Cry 5 נוחתת ב-17 ביולי.

חברת Ubisoft מנחיתה את חבילת ההרחבה Lost on Mars ל-Far Cry 5 בתאריך ה-17 ליולי. בעלי ה-Season Pass וה-Gold Edition יזכו לקבל את חבילת ההרחבה ביום ההשקה שלה, ואלו מאיתנו שעדיין מעוניינים בה יצטרכו להוסיף לחשבון של Ubisoft עוד $10 עבור ההרחבה.

הסיפור בחבילת ההרחבה Lost on Mars לוקח אותנו לחלל. שם בעודו סוחר ב-Hope County הממקום רחוק במרחבי הגלקסיה, Nick Rye מוצא את עצמו עוזר מסכל פלישת חייזרים שמתכננת להגיע לכדור הארץ. באמצעות נשקי חלל הכוללים את The Blaster of Disaster, Morphinator ו-Hellfire. כמובן שאת הנשקים הללו נוכל למצוא ולהשתמש בהם גם ב-Far Cry Arcade.

הפרק ה-2 מתוך 3 חבילות ההרחבה הכללות ב-Season Pass מאפשר לנו כעת להנות מ-Hours of Darkness המבוסס בוויאטנם. כמו כן גם להנות מקמפיין הסיום של Living Dead Zombies שמתוכנן לצאת באוגוסט. בהמשך לכל ההרחבות, גם המשחק עצמו ממשיך לקבל עדכונים שוטפים ולאחרונה נכנס עדכון של מצב תמונה חדש.

מה אתם חושבים על חבילת ההרחבה Lost on Mars? האם אתם מרוצים מהעדכונים של Far Cry 5? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה