הוכרז ה-Season Pass של המשחק Far Cry 5

חברת Ubisoft שיחררה פרטים אודות ה-Season Pass למשחק החדש שלה Far Cry 5

Far Cry 5 מקבל מספר הרחבות מוזרות שנועדו לקחת אותנו, השחקנים, להרפתקאות משונות עם נגיעה מיוחדת של Far Cry והן נקראות Hours Of Darkness, Dead Living Zombies ו- Lost on Mars, מבחינת סדר היציאה. Hours of Darkness מביא אותנו אחורה בזמן להילחם נגד הוויאטנאמים, Dead Living Zombies מציב אתכם בתרחישי סרטים נגד זומבים (כמובן, הרי מה זה משחק עם רובים שאין בו זומבים…) ואחרון ברשימה שלנו Lost on Mars, ששם אותנו על מאדים במלחמה נגד יצורי חלל מוזרים. בנוסף להרחבות, מי שירכוש את ה-Season Pass, יקבל עותק של Far Cry 3 Classic Edition.

Far Cry 5 SeasonPass

תאריך יציאת המשחק הוא ה-27 למרץ, והוא יוצא למחשב, PS4 ול-Xbox One, מועדי ההרחבות ייחשפו בהמשך השנה אז נעדכן אתכם בהמשך עם פרטים נוספים.

אודות גולדמן יונתן(ג'וני)

היי כולם אני ג'וני, בן 29, נשוי, גר בגליל המערבי ועובד בחקלאות ביום יום. אחרי העבודה במחשב, במיטה, בחוץ בהכל בערך. משחקים זה תשוקה ויש בינינו מערכת יחסים של הבנה הדדית. ז'אנרים אהובים: אסטרטגיה, יריות, תפקידים, ניהול ערים, משחקי לחימה וכנראה הכל חוץ מספורט(שזה כולל גם כלי רכב). השם משתמש שלי במשחקים הוא JohnyDAG, אם אתם נתקלים בי תגידו "היי" אני לא נושך...בערך.

השאר\י תגובה