Far Cry Primal
Far Cry Primal

Far Cry: Primal עם מידע חדש

אנחנו במרחק של כמה חודשים מההשקה של Far Cry: Primal, ובזמן שכולנו חשבנו שהמשחק הולך להיות סוג של משחק מעבר בין קודמו Far Cry 4 להבא בסדרה (Far Cry 5), כנראה שטעינו כי ממה שעכשיו ידוע לנו הוא הולך להיות דיי גדול, למעשה לפי מידע שמסר מנהל הקריאייטיב של החברה, Maxime Béland בראיון עם Gamespot, נראה שהמשחק יהיה שווה ערך בגודלו ל-Far Cry 4.

 

ועכשיו, ל-Redbull יש מידע חדש בנוגע להחלטות שתצטרכו לעשות במשחק ועל ההשפעות שיהיו להן על רמת הקושי במשחק.
כמו כן Thomas Simon חשף כמה דברים מעניינים על המשחק, מעבר לכך שהמשחק מאוד יזכיר את קודמו ושכמו תמיד לנשקים יהיה תפקיד מרכזי מאחר ועכשיו אתם משמשים תפקיד של צייד, הפעם מה שהשתנה הוא דווקא בעלי החיים.

לפי מה ש-Thomas Simon אומר, בעלי החיים יהיו יותר מדרך ליצירת הסחות דעת, כעת יהיו מספר של יצורים אותם תוכלו לאמן ולהשתמש בהם כנשקים בעצמם (אך זו לא חובה).
בנוסף הוא אומר שההחלטות שלכם ישפיעו על רמת הקושי, כלומר שאם תחליטו שלא לעלות את השחקן שלכם רמות, תאלצו לשרוד את השלבים עם כמות נמוכה של חיים ואפילו לסמוך על יכולות ההתגנבות שלכם מבלי להיעזר בבעלי החיים שאימנתם.

מה שלא יהיה, Far Cry: Primal הולך להיות משחק מטורף בדיוק כמו קודמו והוא יגיע ל-PS4 וה-Xbox One בתאריך ה-23 בפברואר 2016 ול-PC באיחור קל בתאריך ה-1 במרץ 2016.

אודות כפיר אבוטבול

כפיר אבוטבול, בן 24. הנדסאי אלקטרוניקה, טכנאי מחשבים, וכרגע חייל :) מחשבים ומשחקי מחשב הם כל חיי, תמיד שמח לעזור. קבלת פניות במייל [email protected]

השאר\י תגובה