טריילרים חדשים למשחקי Final Fantasy 12 ו-Final Fantasy X/X-2 HD

Final Fantasy 12: The Zodiac Age ו-Final Fantasy X/X-2 HD Remaster מקבלים טריילרים חדשים.

שני הכותרים המוצלחים הללו של חברת Square Enix עושים את דרכם אל קונסולת ה-Xbox One וה-Nintendo Switch. מלבד העובדה ששני המשחקים המעולים הללו ניתנים כעת לרכישה דיגיטלית מוקדמת, הם גם זכו לקבל טריילר השקה מיוחד, עבור כל אחד מהם.

למשחק Final Fantasy 12: The Zodiac Age הוכנסו גם כמה שיפורים כמו, היכולת לאתחל ולשנות את תפקידי חברי הקבוצה שלנו. כמו כן, גם יצירה של 3 סטים מותאמים אישית לפי הרצון שלנו, המיועדים למצבים שונים במהלך המשחק. מצב המשחק New Game + שודרג וכעת הוא מאפשר לדמויות ברמה 90, פריטים שונים, כלי נשק וכסף מסבבי משחק שונים להמשיך אל המשחק החדש.

אם כל הטוב הזה עדיין לא מספק אתכם, בוודאי תשמחו לדעת כי הוא כעת תומך ב-60FPS, על גבי קונסולת ה-Xbox One X.

שני המשחקים הקלאסיים בגרסה המחודשת שלהם זמינים כעת לרכישה דיגיטלית מוקדמת. X ו-X2 יהיה זמין למשחק החל מה-16 לאפריל, ו-XII ב-30 לאפריל.

הבעלים המאושרים של קונסולת ה-Nintendo Switch ישמחו עוד יותר לדעת כי הם יכולים לטעון את המשחקים הללו מראש, באמצעות Nintendo eShop. יחד עם שני הכותרים הללו, תוכלו למצוא גם את הכותר ה-7 במספר של הסדרה, שגם עושה עלייה ל-Switch. רק קחו בחשבון שכל משחק כזה יתפוס לכם כמה ג'יגות, אז כדאי שיהיה לכם מקום בקונסולה.

מה אתם חושבים על שובם של הכותרים הקלאסיים הללו? האם נזכה לראות עוד מספר כותרים של הסדרה הזו עושים את דרכם אל ה-Switch? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה