Final Fantasy – הפנטזיה אינה נגמרת

Final Fantasy

השבועיים האחרונים היו עמוסים למדי למעריצי הסדרה Final Fantasy, סדרת משחקי התפקידים (בדרך כלל) מבית החברה היפנית SQUARE ENIX. משחרור משחקים, לטריילרים ואפילו מבחן אישיות, SQUARE ENIX דאגו שמכסת ה-Final Fantasy שלכם תכוסה, אז מה מחכה לנו?

Final Fantasy Type-0 יוצא, וSQUARE לא חוסכים בטריילרים:

ב20 לחודש, SQUARE ENIX שחררו רשמית את המשחק Final Fantasy Type -0.
בType-0 אתם תשחקו קבוצת של תלמידי אקדמיה צבאית החברים בכיתת אליטה בשם Class Zero. התלמידים חיים תחת התקפה בלתי פוסקת ואגרסיבית מהאימפריה היריבה בעולם בו לוחמה אינטנסיבית בין אומות מאיימת לקרוע את הארץ לגזרים . במאבק שנגרם תצטרכו להשתמש בכל הקסמים ויכולות הקרב שלכם, דרך מערכת הלוחמה החדשה במשחק, כדי להביס את האימפריה ולגלות את הסודות מאחורי המלחמה.

 

לאלו מכם שלא משוכנעים מהתיאור (ואחרי Final Fantasy 13, אני לא מאשים אתכם), יש לSQUARE ENIX מגוון טריילרים להנאתכם. בנוסף לטריילר הרגיל שיוצא לפני שיגור של משחק, שחררו גם טריילר מעמיק שמדבר על הסיפור ב-Final Fantasy type-0.
מה שמשותף לשניהם, ולהרבה מהתוכן שSQUARE ENIX הפיקו בעשור האחרון, הסינמטוגרפיה בהם אדירה ונראת כמו משהו שהיה יכול להיות בסרט של Disney (גם ככה חצי מהדמויות נראות כמו Elsa אם השמלה שלה הייתה עשוייה מחגורות במקום קרח), הבעיתיות בהם שהם לא מראים הרבה משחקיות, אבל מה שבטוח שהם מסקרנים, והפעם זה יותר נסח מהרגיל מכיוון שהמשחק הוא remake כך שלא חסר לכם אפיקים בהם תוכלו לשפוט את איכותו של המשחק טרם קנייתו.

עד כאן הכל כרגיל בכל מה שקשור לשחרור משחקים, אבל לאלו מכם שממש התחברו לדמויות הראשיות של Final Fantasy type-0, החברה SQUARE ENIX  מצאה דרך די לא שגרתית לתת לכם לבדוק את החיבור הזה וסיפקה גם מבחן אישיות הבודק למי מחברי Class Zero אתם הכי דומים (הם חברה יפנית אחרי הכל, מי שרואה פרסומות שהולכות אצלם בטלוויזיה יודע שהם עושים דברים יותר מוזרים לפני ארוחת הבוקר), לא מאמינים לנו? בבקשה.

maxresdefault

Final Fantasy Type-0 זה נחמד, אבל אתם רוצים להשיג את ידיכם על הדמו של Final Fantasy XV?

לאלו מכם שקונים את Final Fantasy Type-0 בזמן הקרוב (עד תום מלאי "עותקי היום הראשון"), אני שמח להודיע גם שתקבלו דמו בחינם למשחק המצופה Final Fantasy XV, שכרגע נראה מבטיח מאד מהתמונות והמידע שנחשף.

ואם כבר מדברים על הדמו – נראה שSQUARE ENIX מעוניינים לשמוע את דעתכם, בין אם נהנתם מכל רגע או שהחוויה יצרה אצלכם סבל בלתי נלאה עד לנקודה שאתם מקווים בכל לבכם שה-fantasy הזה באמת יהיה final, תוכלו לספר את זה לחברה דרך הסקר שהם פרסמו. הסקר זמין רק לשחקנים ששיחקו בדמו (תצטרכו לבצע אישור קניית מוצר) ולטענתם לוקח בין 10 ל15 דקות, החברה מאד מעוניינת לשמוע את ה-feedback שלכם, ואני חושב שהמשחק יכול רק להשתפר מביקורת לא-משוחדת טרם יציאתו.

תודה להד-ארצי על המידע.

אז מה אתכם? רצים לקנות את Type-0? מי יצא לכם בסקר אישיות? האם Final Fantasy XV הוא כל מה שחלמתם שהוא יהיה ויותר, או צריך עוד המון עבודה?

שתפו אותנו בתגובות, מי שמגיב את הדבר הכי חכם שנון ורהוט ומקבל ביקור ממלאך בחלום.

 

אודות דניאל

גר במרכז, משחק בעיקר משחקי תפקידים ואסטרטגיה ואוהב לחפור.

השאר\י תגובה