תילחמו, כי אין ברירה! – יש חדש ב-Final fantasy

הספירה לאחור לקראת שחרור כל משחקי Final Fantasy מתקדמת בצעדי ענק, ו-Square Enix משאירה אותנו מעודכנת בכל מה שקורה.

FF1 logo_PSP--article_image

לא רחוקים הימים בהם סוף סוף יושקו כל משחקי Final Fantasy שלא מעט מחכים להם, ובשביל שאף אחד לא יירדם או ישכח שהם בדרך, חברת Square Enix ממשיכה לשלוח עדכונים, חדשות ואפילו טריילרים חדשים. אני משער שעד שכל מה שבדרך לא יצא, הם לא יירגעו. עבודה טובה!

 

התפוח של Final fantasy XIV

final-fantasy-xiv-game-hd-wallpaper-1920x1080-5736

נתחיל בעדכון הגדול של Final fantasy XIV, משחק מרובה המשתתפים בסדרה שמונה כבר למעלה מ-4 מליון משתמשים. ב-23 ליוני תשתחרר לכל השחקנים באירופה ולכל מי שנמצא מדינות בהן שיטת השידור היא PAL, חבילת ההרחבה הראשונה והענקית, הידועה בשמה – Heavensword. חבילת ההרחבה היא מכילה סיפור חדש אשר זורק את השחקנים היישר אל לב מלחמת dragonsong, מאבק בן אלף השנים המתחולל אבירי אישגרד לדרקוני דרבניה, אופציית שדרוג הדמות עד שלב 60, גזע חדש איתו אפשר להילחם,  מבוכים מסובכים, אויבים עקשניים ובגדול המון חומר לשרוף עליו את הזמן. בנוסף לכל זה, יש גם חדשות מעולות למקופחי הגיימינג – לכל מי שיש מחשב MAC, לצד ההכרזה על חבילת ההרחבה הוכרז באופן רשמי שהמשחק נמצא בפיתוח אינטנסיבי  עבור מחשבים "בעיתיים" אלו, וכאשר החבילה תושק – כך גם המהדורה ל-Mac. איזה כיף!

כאמור, המשחק רץ בימים אלו על קונסולת Playstation 3+4 ועל המחשב האישי ובזמן הקרוב גם ל-Mac. מי שמוריד את המשחק ייהנה מ-30 ימי נסיון בחינם, ולאחר מכן משלמים חשבון חודשי שמחירו יהיה 10.99 יורו. ישש למה לחכות.

 

מנגנים לכם על הרגשות ב-Final Fantasy Type-0 HD   

זה לא חדש שיפנים אוהבים להשקיע אקסטרה בכל דבר בשביל שיהיה מושך, קודר, אפל, מיוחד ומשעשע יותר וכך גם בטריילר החדש של Final Fantasy Type-0 HD.

1402757664-final-fantasy-type-0-hd-logo

 

הטריילר למשחק שייצא לאוויר העולם ב-20 למרץ (שבוע הבא) אל הקונסולות של הדור הבא – Xbox one ו-playstation 4, מציג את כל הברדק והסיפור בעולם בו אנו נשחק מנקודת מבט הרבה יותר קודרת, אפלה ומלאת נקמה. מעטים המשחקים שיצאו עם טריילר שכזה ובמיוחד כשהוא באורך של 3 וחצי דקות. בנוסף, יש בונוס שווה במיוחד כשהמשחק ייצא, כל מי שיקנה אותו יוכל ליהנות מדמו של המשחק Final Fantasy XV שכווווולם מחכים לו. אז רוצים לדעת איך נראים הקרבות הסוחפים? לגלות עד כמה העלילה סבוכה? להבין שאתם בדרך לרכבת הרים רגשית? תנו קליק על הסרטון ושיהיה בהצלחה.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 30 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected]

השאר\י תגובה